Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Crazyman33

    senior tag

    válasz Morden24 #7274 üzenetére

    Persze én is csak azokra a dolgokra gondoltam a cikkben amin érdemes elgondolkozni.
    A celluxozás kb. olyan mintha azt hozta volna fel hogy elosztót kellett berakni, mert nem volt elég konnektor.

    Viszont nem úgy akarok játékot választani hozzá, hogy ennek elég ez a hely, annak nem.
    Össze-vissza ugrálást gondolom hogy nem vár el a játék. Csak ez alapban az emberben van. Tehát ösztönösen ugrik minden irányban. Nem véletlenül a sok Kinect balesetes videó, nem arra figyelsz ha beleéled magad. És minden Kinect-es filmen ahol ketten játszanak, nem kis távolságra állnak egymástól, gondolom nem véletlenül. És ahogy távolodsz a másiktól úgy kell a tévétől is a látószög miatt ez logikus.

    anno Ps2-höz évekig használtam a családdal az EyeToy kamerát, de az egy kezdetleges dolog volt ehhez képest és egy személyes.

    Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

  • K3NZO

    senior tag

    válasz Morden24 #7274 üzenetére

    Ez az arcfelismeréses dolog hogy is van? Mivel egyszerre majd többen is használni fogjuk a Kinect-et nem lenne rossz ha egyből változtatná az avatart is. Akinek az új slim gép van, kifejtenek nekem, hogy nekik mennyire melegszik? Aggódom emiatt mert az én gépem rettenetesen felforrósodik...

    "Per aspera ad astra"

Aktív témák