Keresés

Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz RexpecT #31736 üzenetére

    Hát ja kb. játékra nem jó, TV-zésre nem jó, házimozizásra viszont mindennél jobb.

    StLui: Nem tudom mi ez a személyeskedés. :F

    [ Szerkesztve ]

    Switch Tax

  • dr_ace

    aktív tag

    válasz RexpecT #31736 üzenetére

    tudom, hogy eléggé OFF ebben a topikban az LDC/plazma kérdés, és flame-et sem akarok, de ehhez egyszerűen muszáj hozzászólni:

    "akkor ki lehet jelenteni, hogy a plazma filmnézésre jó, a többire hulladék."

    szerintem jobb lenne, ha ilyet senki nem írna, és nem csak azért mert egyszerűen ostobaság, hanem azért mert még akár sértőnek is vehetik egyes plazmatévétulajok.
    én másfél éve használok egy nagyobb fajta samsung plazmát (pontos típus az adatlapon a cuccok között), az xboxom pedig egy éve van meg, és amióta megvan csak a plazmán használtam. ez alatt az egy év használat alatt soha nem volt probléma. két dolog okozott komolyabb ghostot: a GTA4-ben a bal alsó sarokban lévő minimap, és (amit éppen itt is említett valaki) a forza 4-ben a fordulatszámmérő meg a köridő kijelzése - ezek ugyanis a játék során folyamatosan kint vannak a képernyőn, ráadásul változatlan helyen (kivéve átvezető videók alatt és menüben). ezek még a játék után is eléggé meglátszódtak (de csak sötétebb képtartalomnál), aztán amikor elkezdtem mással játszani vagy filmet/tévéadást nézni akkor kb 5 perc alatt teljesen eltűntek. tartós beégést soha semmi nem okozott. ez lenne olyan nagy tragédia..? :F
    ha valaki Bp-n vagy a környéken lakik, vagy éppen erre jár, és úgy gondolja hogy az xbox képe a plazmán hulladék, azt vendégül látom egy rövid demonstráció erejéig.
    szerintem pl forza 4-et játszani a 127 centis full HD képernyőn 2 méter távolságról sokminden csak nem hulladék...
    na OFF vége :B

Aktív témák