Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pierre75

    senior tag

    válasz Heroes fan #26 üzenetére

    A karrier első csomagját megcsináltam, de a fűnyíró gokardok hidegen hagynak így mikor a 2. is azzal indul, hogy 3 kerékűvel rokizzak jószándékú buszok között, azzal a lendülettel ki is szálltam.
    A pályák többsége tetszik, jó csapatni. Nem vagyok pro, de az amatőrt gyorsan meguntam, nincs benne kihívás, így átnyergeltem, experten már lehet olykor küszködni. A 3 körösben mikor utolsóként indulsz, ha elcseszed a rajtot már oly mindegy, akkora előnye az élbolynak. A Wreck-ben nem húzom fel magam, ha az élen állok pl a canyon-ban és egyszer csak azt látom, hogy szemből belém rohan egy roncs. (Amikor először megtörtént, a látvány pazar volt.) Mert máskor belenyugvón tartom a 3. helyem, látva a másik kettő annyira előttem csámpázik, minek sietni. Egyszer csak előbb az egyiket oldalba kapják, a másik kisodródik, és én is egy hajszállal kerülök el egy kamikázét...
    Ha megereszt az agyvizem, mert kicsit többet kaptam vmelyik roncs figyelméből, mint megérdemeltem, akkor igyekezetem már nem a versenynek szól, hanem a sporttársra fókuszálok...

Új hozzászólás Aktív témák