Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picike123

    csendes tag

    Sziasztok!
    Régóta olvasgatom a topikot, sok hasznos tanácsot kaptam már, pl. addonokhoz is, ezzel kapcsolatban lenne most egy kérdésem.
    Ace2es addonokat használok régóta, és gyk naponta frissítgetem is őket az updaterrel, a ''without externals'' opció használatával, ahogy azt itt a hozzáértők mondták. Sokáig jól is működtek, az utóbbi időben viszont minden belépéskor, meg sokszor halálokkor, aggroszerzéskor, meg egyéb alkalmakkor hibaüzenetet kapok a képernyőre egy ablakban, ilyesmiket:

    Date: 2007-06-19 00:20:27
    ID: 51
    Error occured in: Global
    Count: 1
    Message: ..\AddOns\Antagonist\Antagonist.lua line 25:
    attempt to index global 'ParserLib' (a nil value)
    Debug:
    Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:25:
    Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:23
    Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:577: InitializeAddon()
    Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:455:
    Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:432
    [C]: ?
    Ace2\AceEvent-2.0\AceEvent-2.0.lua:269: TriggerEvent()
    Ace2\AceEvent-2.0\AceEvent-2.0.lua:910:
    Ace2\AceEvent-2.0\AceEvent-2.0.lua:903
    AddOns:
    Antagonist, v37038
    Ace2
    BabbleSpell22, v2.2.$Revision: 36189 $
    Babble22, v2.2.$Revision: 36189 $
    CandyBar
    Deformat, v1.0 $Revision: 3817 $
    DewdropLib
    PaintChipsLib
    SharedMediaLib, v1.0
    Waterfall10
    Swatter, v4.0.0


    Bocsi a hosszú listáért, de mit tudnék ezzel csinálni? Kicsit zavaró.

  • picike123

    csendes tag

    válasz -conrad- #1707 üzenetére

    Leszedtem, amit wolverine mondott, és a Pitbullt is frissítettem legújabbra (bár maga a Pitbull mondja, hogy ne a legfrissebbet használjam belőle, hanem régebbit, merthogy partiban/raidben ha vagyok, akkor hibák lehetnek vele, és majd 2.1.2es patchtől fogva lesz jó), és most jó, nincs semmi hibaüzi. Kérdés mondjuk, majd Karában nem dob-e ki majd.

  • picike123

    csendes tag

    Sziasztok, megint lenne egy kis gondom, most sajna az addonosnál komolyabb.

    Elszállt a gép, amin a wow volt, gondoltam, a korábban külső winchesterre átmásolt játékot feltolom öcsém gépére, és játszok onnan. Aha, persze, naiv voltam.
    1. Belépnék ma, hogy leszedje a patchet, erre azt találja mondani, hogy az nem fog menni.
    2. Leszedem a patchet magam netről, nem engedi felrakni, mert a wow.exe régebbi verziójú.
    3. Na, ezután már connectelni se akar sehogy a wow.

    Szóval, mivel a wow CD-im amúgy párszáz kilométerre vannak tőlem, és mert game híján úgyis marhára ráérek, arra gondoltam, leszedem a trial verziót blizz oldaláról, és belépek a rendes, régi, regisztrált accommal. Működni fog ez? Vagy elég, ha valaki küld nekem egy utolsó verziós wow.exe fájlt, és az is elég lesz?

  • picike123

    csendes tag

    válasz Nevar #1740 üzenetére

    Megesküszöm, hogy erre magamtól a büdös életbe rá nem jöttem volna. 5 órája szenvedek a demo verzióval, lejött már 30%, aztán meg naná, hogy még 4 patch-csel korábbi verzió van lementve, azért nem ment rá a mai patch. Ekkora hibát, el se mondom senkinek, látszik, hogy a meleg megviseli az embert.

    :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák