Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz steveetm #9676 üzenetére

    Nekem az utolsó infóm még midnig az PTRről, hogy Brutallust a legutolsó formájában nem ölte meg senki.
    Volt valami 40K raid dps-re optimalizálva, aztán lenerfelték sima tnspankra 1 tankal (3 helyett), utána beverték sokan, akkor visszabuffolták mindenféle elbaszott AOEval azóta nem hallottam, hogy sokan beverték volna GM nélkül.

    De én még nem láttam bosst olyan formába jönni livera mint PTRen volt ;) de ne legyen igazam.

    van rá 1 copperem, hogy

    - első héten nem fog nyílni az első kapu
    - Brutallus kokblokk lesz

    update: Nihilum kb mindent begyakorolt / tudták a taktikákat az összes bossra illidanon kívül, aki meg eljut odáig bárki megöli 2 hét tryal. Igazából az is elés, ha 2 estét tudtak rajta tryolni. Illidanba nincs a világon semmi rizikófaktor, simán és egyszerűen tanulható. Enragetimere röhej, lehet vinni hegyszám a healert ( 2.1 kijövetelekor is ennyi volt az enrage). 2 FR tank kell, SR lock úgyis van shazrah miatt meg egy járni tudó MT. Innentől kezdve igazából nekem nagy csalódás Illidan.. sokkal nehezbbre számítottam.
    Csuncsil és bloodboil, amit el lehet baszni BTbe. A faszpech faktor meg csak council.

    [ Szerkesztve ]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák