Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kenwood #63346 üzenetére

    Még mindig jobb, mint a mostani rng rendszer. Két karakterrel is raidezem hfc heroicot, az egyik 80%-ban guild runokon, a másik pug only. Guild runokon ML van, de minden héten olyan dropjaink vannak, ami már szinte nevetséges; az össze hunter közel full gearben (volt, hogy ugyanabból az itemből 3-et dobott a boss) van egy ideje, míg a két mage (köztük én is) közel brf gearben van - nem is volt mire rollozunk, az a kevés token meg ment a main tankunkba. A pug-os karakterem (főleg PL) szinte kizárólag goldot talál a bossokban, a bonus rollt pedig szerintem nerfelhették, mert olyan 80-90%-ban goldot szoktam kapni. A másik jelenség, hogy PL-re állandóak duplikátumokat kapok, mannoroth-ból rendszeresen a legrosszabb lootot kapom meg pl-re. Még mindig nincs meg a 4p egyik karakteremen sem, úgy, hogy az összes tier boss-t meg szoktam ölni normalban és hc-ban is (egy-két hét kimaradt az egyéb nyári elfoglaltságok miatt). 16 Gorefiend killből (+ mindre bonus roll, ami így 32) zéró tier token!

    A gyűrű rendszerét kéne általánossá tenni, minden plusz boss kill +3 ilvl. Korrekt, teljesítmény alapú díjazás.

Új hozzászólás Aktív témák