Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz -conrad- #565 üzenetére

    én elkano's casting bar-t használok, és teljesen jó mutat mindent.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • sasa311

    veterán

    válasz -conrad- #565 üzenetére

    Én egy DoTimer nevű addont használok a lockomon.

    Azt hittem csak azon megy, de véletlen bekapcsolva maradt a papomon, és láss csodát nagyon pöpecül működik azzal is!

    Gyönyörűen és nagyon profin konfigolható, de ha kicsik az igényeid minden konfig nélkül alapból is király nagyon.
    Mutat minden dmg over time dolgot (és a healing over time-ot is!!!) több targeten is, ha raidbe vagy raid target iconnal, ha nem kis portréval és névvel.
    Egy másik ugyan ilyen sávon a cooldownokat mutatja (mind blast, PW:shield, meg mindet)

    Bármire be lehet állítani akármilyen hangot, ami a gépeden van! (pl arra, ha lejár egy spell kiválasztasz a gépről egy hangot és lejátsza. Vagy ha idő előtt megszakad pl a fear arra is). Ugyan így lehet még raid warninghoz hasonló kép közepérek kirakni (pl. ha megtörik a shackle)

    Ha bármelyik spell / cooldown timerére ráklikkelsz postolja raid/party/say chaten, hogy mennyi idő múlva törik a spell melyik mobon (pl banishnél tök jó, kb így néz ki: Histrix: banish (rank2) will be over on [mobnév + raid target icon] in XX seconds.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák