Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz steveetm #5435 üzenetére

    Hmm most nemtom mennyire lehet hasonlitani egy lvl 16 vagy 37 karit egy 62 höz.
    raeresztem a voidot, igen az agro novelo izejet (torment) direkt meg is varom hogy ratolja aztan CoA, corrupt, unstable affi, immolate, majd vegul ha nem max a hpm meg egy szifont is ratolok. Ekkor a void ratolja a masodik torment. En elkezdem wandozni. Mikor ratolna a harmadik tormentet, mar altalaban ramjön a mocsok. Ekkor kb 2-3k hp-t szedtem le. Jobb esetben az utobbi, mire hozzam er mar 4k vagy mégtöbb, kicsit hatralok, ratolom a drain soult es lefexik (1-2 utes nem zavar). Ez esetek nagyreszeben megy is. Viszont van par rosszindulatu monster aki mondjuk 2k dmg utan ramjön Charge-val, es amig a maradek 3-4k hp-ja le nem megy, veri szejjel a fejem. Ekkor csak a fear marad.
    Viszont volt mar parszor, hogy az adott monster 1 cseszett robot amit nem igazan lehet ferelni. Futni nemtudok mert amint hatatforditok bestunnol, vagy dizzizik vagy miaz. Igy ha hp-t probalok szivni a tuleles remenyeben, akkor a köv 2 utesevel a spellnek lőttek is , es szittam 400hp-t. Edeskeves. Szal amig a fejemet veri imadkozok, hogy tuleljem es ö elobb dogoljon meg mint en.
    Nem azt mondtam hogy kesz szenvedes warlockal, kulonben nem lennek ennyiedik szintu.
    Csomo szornynet megallas nelkul tudok olni ameddig akarok, csak van par ilyen nemtul szerencses monster.

    ciao mint mondtam nem vagyok teljesen noob, de van par dolog ami nem vilagos. 2 szintenkent midig mindent betanulok. A penz nemszamit :D
    Instakban persze impel megyek, hacsak nemkell offtank. Imp kb kifogyhatatlan mannat jelent szal az jo dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák