Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz Healbacsi #44439 üzenetére

    Annyiból nem bánom ezt, hogy nem kell vele túl sokat szöszölni, kirakom, ami első blikkre nekem tetszik, aztán, ha nagyon gáz, nem tart semmiból átrakni.
    Viszon azt én is érzem, hogy egy-két talen a nem túl használható kategória. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy csak egy-két szituban jön jól.

    **********

  • Lirion

    addikt

    válasz Healbacsi #44439 üzenetére

    Nem akarok nagyon belemerülni, de azért pár gondolatot írnék.

    Tier1:
    Gyakorlatilag mind1, milyen spec, a 3. a legjobb talent. A második az ambush kifingatása óta nem túl érdekes, az elsőnél meg túl kicsi a dmg bonusz, annál többet ér, hogy ingyen van az opener.

    Leeching-paralytic poison:
    Ha az egyiket választod, azzal a másikat kilövöd, pedig nem egy tier-en van a két méreg. Ha egyszerre lehetne mindkettőt használni, akkor jó lenne, de így nem.

    T2:
    2 túlélést segítő talent mellé bekerült egy controll talent. Ez nem szabad választás 3 hasonló skill közül, ami az új rendszer célja lenne. T4 detto ugyanez, továbbá az, hogy a prep miatt az összes cd-s skill hosszabb cd-nal rendelkezik, mint amennyi indokolt lenne.

    T6:
    Ez meg egy olyan tier, ahol roppant egyszerűen kimatekhozható, hogy melyik talent a legjobb, és néhány ritka alkalmat leszámítva ez az anticipation lesz. A redirectet már úgyis megtanulta minden rugo időzíteni és normálisan használni, nem beszélve a FoK-CT aoe rotáról vagy a blade flurry-ről combatnál, a ST meg a jelenlegi formájában elég vicces ability, aminek ahhoz, hogy legyen bármi értelme használni egy ranged fighton, kell mellé a DT is, így ez ismét megnyirbálja az új rendszer lényegét, vagyis hogy szabadon választhatsz hasonló célú skillek közül.

    Korábban ptr-en próbálgattam az új patchet és a rugomat kétszer is átmásoltam, a korábbi ptr-es két rugom mellé és az összes specializáció mellé válogattam talenteket solo pve, raid pve, pvp szerint. A vége az lett, hogy a 6 tier-ből 3-ban mindig ugyanazokra esett a választásom, a maradék 2 ágból pedig mindig ugyanaz maradt ki. Az utolsókat pedig értelemszerűen nem tudtam próbálni 85-ös szinten, de a versatilityt egyszerűen semmilyen szituációra nem láttam jobbnak a másik kettőnél.

Új hozzászólás Aktív témák