Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Junkie

    aktív tag

    válasz Azazello- #22931 üzenetére

    maga a rota valóban úgy néz ki hogy kb 3 steady shot és utána es mert kb annyi az es cooldownja. A castrandom-os sornak az a lényege hogy mivel nagyobb valószinüséggel kapja fel belőle az es-t ezért el fogja tolni amikor nincs cd-n. És mivel folyamatos a macro spammelése ezért amikor cd-n van az es akkor azt nem castolja de betalál a steady shot, persze ha tényleg ráfekszel a macro billre:) a két extra es pedig akkor van amikor mint írtam a lock'n'load proccol ugyanis ilyenkor cd és ammo nélkül lehet elküldeni két es-t vagy aimed shot-ot. Persze manuális es-nél ahogy én használom lehet figyelni arra is hogy lepörögjön a 2 sec-es dot is az es-n mert a lock'n'load 7 secig aktív kb.

    szerk:ja a lock'n'load-ra 10% esély van ha a serpent sting aktív, vagy 100% ha valamelyik csapda hatása alatt van a target(bossokra asszem nem hat a csapda, bár passz ezt pontosan nem tudom illetve valószínüleg nem fogsz odarohanni csapdát lerakni:)))

    [ Szerkesztve ]

    Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Új hozzászólás Aktív témák