Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz steveetm #2292 üzenetére

    # Wall of text #


    Ok, leírom érthetően, bár ez nálam nem sokszor jön össze.

    Úgy vettem észre, hogy 2 típusú játékos van.

    A. típusra lehet számítani, nyugodt, időben odaér ha raid van, tud alkalmazkodni, lemondani dolgokról mások javára, nem a többórás gank a játék lényege nekik. Ők ált. csak baráti beszélgetést folytatnak a guildcsatin/ventrin is, semmi flame meg spam. Ahogy észrevettem ezek az emberek 22-35 között vannak nagy átlagban életkor szerint.
    És ők azok, akiknek a játékát elrontja a B-típusú játékos. :(

    B-típus
    Az, aki több órás késéssel akar raidelni -nem mert irl dolga van, csak nem érdekli az, hogy időben ott legyen, ált. ezek online vannak akkor is mikorra ki van írva az indulás -(nem tudjuk kihagyni mindig mert nem annyi a karaképes ember/kaszt), vagy AV-ről reklamál, hogy márpedig ő most Netherspite-re jön mert neki onnan esik az imba kardja (persze gladiator fegyói vannak, másoknak meg - jellemzően A kat. - 60-70közti normálinstás kékek, netalán zöldek). Tőlük látjuk folyamatosan azt, amit írtam, hogy ''lol f@sz gnómok'', folyamatosan a dmgmetert linkelik be a gcsatira, meg hogy szétveri a kicsi hordásokat, és ilyen ember írta a felszólítást is amit írtam(helpme). Ők azok, akik nem jönnek ventrire, mert csak írva mernek trágáran poénkodni, megszólalni nem mernek mert azt hiszik ki lesznek röhögve a vékony hangjuk miatt. Jellemzően 12-18 év közöttiek.

    Példa: ventrire nem jött a srác, egész karában a worgen könyvet vadászta/ninjázta, mert azzal milyen királyul néz ki ha átalakul - amúgy kasztok szerint osztjuk szét- sőt spammelte a raidcsatit érte, hogy aki felveszi adja már neki. Bossfighton rímbe szedve sayben fikáz valakit ''viccesen'', mire szólnak neki. El lett mondva szájbarágósan a tax, folyamatosan mondtam ventrin, hogy mikor mi jön - Prince fight - jött a debuff, mindenki aki megkapta az kiszaladt a jelölt karakter mögé range-en kívülre. Ő meghal. Mondom miért nem futottál ki? Az volt a válasz, hogy azért mert az egész fight úgyis egy szerencsejáték, mert az elementálok random esnek, és a cloak of shadows-al 80% esélye van arra, hogy az aoe-t resisteli... mindezt a wipe után, ugyanis az egyetlen druidával a fight alatt resseltette magát, és mikor kiesett egy healer egy hiba miatt, akkor nem tudtuk felszedni, és ott derült ki hogy az illető kikövetelte magának a resst. 15 éves :U

    Az ilyen emberek miatt hiúsult meg a raidelés a guildben ahonnan kiléptünk, kb 1,5 hét minden napja azzal telt, hogy 19:00-kor poti meg dura. ellenőrzés, repülés Duskwoodba, mert a groupcalendarban ki van írva a kezdés, és ott álltunk 2 órát mert nem lett meg az ember. Pedig lett volna online, csak egyszerűen nem vették a fáradtságot arra, hogy odajöjjenek.
    Kiléptünk, azóta fel is oszlott a guild, mert a többi tag, akik ott szobroztak velünk azok szintén jöttek el onnan abba a guildbe, ahol most vagyunk, a maradék meg nem ment semmire egyedül.
    Ahol most vagyunk ott normális a vezetés, a gm törődik is a guilddal, az officerek is rendesek. Viszont itt is van pár olyan ember, akik keresztbetesznek a többieknek. Tegnap pl. az volt, hogy egy gyereknek nagyon kellett Romulo-ból egy kard, és -bár offtank, és forogni kellene nekik- hiába nem ő volt a soros, elkezdte összeinvelni a Kara-teamet, hogy beférjen. GM pont nem volt fenn, mert dokihoz kellett mennie, és a gyerek azzal dobálózott, hogy márpedig neki megígérte a GM, hogy ő megy nem más, így nem tudott menni a párom. Ez nem lett volna baj, csak a hét minden napján ott állt 1 órát minimum és várta, hogy beférjen. Persze ez a gyerek sem volt ventrin, mert beszélni nem mer, viszont írott szövegben ő az isten, előtte soha nem halottunk róla, hogy jönne a karába ha kell ember, stb.
    Az lett a vége, hogy megunta, hogy hiába tesz meg bármit is, mindig van egy-két takony, aki miatt kárbaveszik az ideje. Én azért vagyok még kevésbé mérges, mert egyedüli shadowpriestként - ha végigállok is egy órát - ált. van helyem mert a healerek vinni akarnak a manavisszatöltés miatt. Én lassan úgy vagyok, hogy én sem megyek, nem azért nem nincs helyem, hanem azért mert ő sem jöhet, és nem akarom, hogy neki rossz legyen látni, hogy ott vagyok ahová őt nem is hívják meg kipöckölik. Azt is hitte, hogy vele van a baj, de a GM is és a többi tag is elismerte, hogy a legjobb offtanknak, pedig cucca az nulla hozzá, csak amit a casual nem-heroic instázással összeszedtünk. Viszont már ebben is kételkedik, mert nem egy tömény önbizalom, aztán folyton magában keresi a hibát. :(

    Tehát nem a szar raidvezetés miatt utálják a gnome-okat, hanem azokkal a 12évesekkel van tele a padlás nálam, akiknek apuci megveszi a játékot, aztán indítanak egy UD rugót mert az 1mb44h (vesszőparipám ez az ud rugó :) ), gankelnek mindenkit, tönkreteszik a normálisabbjának a játékát, és igen, ezek azok az emberek, a frostshockon olvassák, hogy a gnome szar, és ők is ilyen nagy királyak akarnak lenni ezért spit-elnek minden gnome-ot, csak ahhoz még éretlenek, hogy felfogják, hogy a FS-os arcok nem azért jó fejek mert utálják a gnome-okat, hanem mert ha húzzák is a gnome-okat azt egyedien és viccesen teszik. ( plz ne kössetek bele a FS-be, bármely más portálra/fórumra igaz ez, meg nem csak a gnome-os példára, hanem globálisan is. :) )

    Na ez belenyúlott a pénteki túlórámba. :P



  • MaddeNNNN

    őstag

    válasz steveetm #2292 üzenetére

    Itt kérdezősködsz, nem hogy jöttél volna velünk SSC-be :P, mert persze a slackerek miatt soha nem tudunk egy értelmes raidet összehozni a nem free lootokra :(((

    To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Új hozzászólás Aktív témák