Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John_Doe

    senior tag

    válasz Attici #1630 üzenetére

    A sok hiba oka az új engine. Nagyon úgy tűnik nekem hogy az utóbbi pár BigWorld verzió először ide kerül be és a csiszolgatás után kapja meg a tankos. War Thunder nekem tetszik bár az az igazság mindkét játék a maga módján vonzó számomra. Az ottani arcade mód valami eszméletlen össze vissza lövölde bár ha épp erre vágyom megyek pár kört. A repülős részben nekem a realistic jött be jobban de ahhoz kicsit koncentráltabb figyelem kell. Bevallom régen mentem ebben a módban utoljára talán a tankok megjelenése környékén. A tankos arcade részére ugyanaz igaz mint a repülősre gyors lövölde ott viszont a simulator mód jön be csak ott meg kevesen vannak. Legnagyobb előny nekem a War Thunderben hogy ha megvan egy gép azt nem tudod eladni és mindig megmarad akkor mész vele amikor akarsz a legénység is egyre jobb nem kell minden gépre újraképezni persze az új gépet meg kell tanítani neki de nem felejti el a korábbi gépek irányítását. Viszont a magasabb szintű gépek megszerzése nehezebb mint itt és a javítás is vagy sok idő vagy sok pénz.

    Shal'kek nem'ron!

Új hozzászólás Aktív témák