Keresés

Aktív témák

  • Flatron710

    tag

    válasz L-e-f-i-e #9063 üzenetére

    Nem vettem a lelkemre... ( ha mindent a lelkemre vennék, akkor már a gyogyóban lennék, csak nem szeretem a nyitott kérdéseket, szituációkat.. )

    Csak az írásod alapján valakik.. valamit megérdemelnek! Ezt kértem kifejtésre, mert nem tudom, hogy mit... Lehet, hogy nem is rám gondoltál, bár a szöveg környezet erre enged következtetni. ( de ha tévedek, akkor bocs )

    A klán war jelenleg a TOP-ok kiváltsága! Ebben nincs vita!

    Csak azt vetettem fel problémának, hogy miért van így? ( jó.. OK.. üzlet... ) de nem lenne ésszerűbb, hasznosabb a "cégnek", ha a kicsik is war-oznának? Olyan tankok harcolnak war-ban, amik nagyrészt sohasem voltak a harcmezőn, de legalábbis egymás ellen nem sok eséllyel találkoztak....

    Legyen Sherman - Tigris párharc... nagy kaliberű repesz ágyúval, mozgékonysággal egyenlő lenne a küzdelem..

    Remélem, hogy érted a mondavalómat.. Nem veled akarok kötözködni, csak a kérdésemre nem kaptam még elfogadható választ.

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Aktív témák