Keresés

Aktív témák

  • Flatron710

    tag

    válasz Sixkiller6 #6546 üzenetére

    Mégis milyen játékstílusra gondolsz?

    Én most amolyan defenzív-támadó stílusban játszom. A frontális ütközetet annyira nem szeretem - taktikailag is csak többszörös túlerőben ajánlott használni - mert ott nem nagyon vannak győztesek, csak túlélők. ( gondolok itt a bekapott sérülésekre, ami mindenkinek megviseli a kredit egyenlegét )

    A játék alakulásának függvényében inkább a szárnyakon megyek előre kicsit, de csak annyira, hogy a felderített tankokra rá tudjak lőni egy olyan helyről, amit én választottam meg, nem pedig "belekényszerített" az adott háborús helyzet. Véleményem szerint elég jól tudom tűz alatt tartani az ellent, amíg a többiek nyomulnak előre. ( az hogy ésszel mennek, vagy ész nélkül, az éppen játékos függő... :) )

    Amennyiben nem biztonságos a helyem - pl. könnyű "keresztbelőni" a pozíciómat, vagy belőtt a tüzérség - akkor nem restellek vissza húzódni, hogy újra én tudjak jobb helyről lőni.
    ( szégyen a futás, de annak a k.rva anyját, aki kerget... )

    Prioritás terén én inkább a saját bázis védését tartom fontosnak, de a jól megszervezett offenzíva is jöhet, ha látom értelmét és a szándékot a csapattársaimon.

    Azt hiszem, hogy egy nagy tankkal, nagy ágyúval ez a stílus még jobban kell, hogy menjen... :)

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Aktív témák