Keresés

Aktív témák

  • Paul119

    addikt

    válasz KaiotEch #6464 üzenetére

    amig nem lesz t34-85öt addig eléggé szopóágon van a dolog

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz KaiotEch #6464 üzenetére

    Rosszul fogod fel.
    A BT-7 egy könnyű tank, neki egyetlen feladata, hogy átrohan a pályán, és felderíti, rádión jelenti az ellenséget, hogy a tüzérség, bekempelt TD-k ki tudják lőni őket, valamint ha eljut odáig élve, akkor pusztítsa az ellenség tüzérségét.

    A BT-7 egyébként a játék leggyorsabb tankja, nem véletlen. Ha nem tetszik a könnyű tankok harcstílusa, akkor menj tovább közepes/nehéz tank irányban.

    Paul119: ebben van valami, M4 Shermannal lazán szétszedtem egy T34-et közelharcban. Amúgy nagyjából mindennel szopóág van tier 4-5 ig.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • joergie

    őstag

    válasz KaiotEch #6464 üzenetére

    Mit akarsz tier3 light tankkal egy t4 medtől? Ez olyan mintha kv13al rámennék kingtigerre.
    Tudod milyen stukker megy fel t28ra, és hogy néz ki? nem? akkor tanuld meg, anélkül nem fogsz tudni normálisan haladni. Viszont ne csodálkozz, ha elküldenek a fenébe, mert a 70km/h-s száguldás helyett kempeltél. Énis ezt tenném(elküldenélek). Mindenkinek megvan a szerepe egy csatában. Megnézed mikkel vagy együtt, és eldöntöd, merre mész. Azt, hogy mit csinálsz, akkor döntöd el, amikor látod kikkel vagy egy csapatban, és mi van az ellenfélnél.

    Megmondom őszintén, én KV13-al nem is nagyon lövök. Száguldok ahogy csak tudok, agilityzek, hogy ne tudjanak eltalálni, detektálok, és a heavyk lőnek. Meg rámegyek artyra, csak az a baj, hogy ahhoz is kell legalább 3 lövés, és ha 2 arty van, addigra kiszednek, mire kilőném, ezért inkább nekimegyek, bukom a lánctalpat, de legalább az arty hamar kimúl, és ha szerencsém van a saját artynk kilövi a másikat, de addigra én halott vagyok. Nem jó amúgy, nem lehet rammolni ezzel a szarral az artyt, meg semmit, mert a lánctalp előrébb van, mint a kasztni. pz3-al nagyon jól lehetett, lett is 2 kamikázém ;]

    Amúgy a t2 light tank a leggyorsabb(premium).

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Aktív témák