Keresés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz frame>24 #4880 üzenetére

    Köszönöm a tanácsokat Neked is, és a Többieknek is :R
    Jelenleg a Pz35-ben van a legképzetteb legénység (68% talán), velük szerintem el fogom érni a 100%-ot, mert ezt a páncélost használom pénzszerzésre, úgyhogy még szolgálatban lesz egy ideig.

    Fejlődési cél: Igen a Panther I/II elsőként, de később is maradnék a német tank vonalon (bármennyire is nem ajánlott/jobb a szovjet oldal). De kipróbálnám majd a tankvadászokat is (Hetzer-t). A Pj. I-est használtam/felfejlesztettem, de nem jött be... Nagyon sérülékeny és lassú (menekülni nem tudtam vele).

    Ma már összehozott egyszerűbb ellenfelekkel is (Pz 38-ban ülve), úgyhogy volt egy kis sikerélmény is. Sikerült sznájpolni is: 570m-ről lőttem ki egy Bt-2-t a 38-assal (4,7-es PAK 38-as löveg van rajta). Szóval nálam működik 500+ méterre is a látótáv.

    mennyire jellemző a csalás a játékban? Eddig még talán nem botlottam ilyenbe, de ma megakadt egy-két furcsa dolgon a szemem... Pl.: Értem én, hogy a KV egy brutál tank, de az, hogy a közepes tankok se tudják megkarcolni, egy kicsit fura. Ma az egyik csatában, spectator módban követtem az egyik csapattársat, aki kempelt KV-val (!) a bázisunk mellett (Malinovka). Szépen elfogytunk körülötte, és maradt az ellenből 4-5 tank a számára. kinyírta mindet 1 lövéssel, és úgy, hogy folyamatosan támadták, 97% HP-vel fejezte be a csatát. Egy Pz. IV, vagy egy M7 háulról támadta, tisztán látszott, hogy talált is, de semmi eredmény... Létezik ez?

Aktív témák