Keresés

Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz D.Orion #35592 üzenetére

    Én is lebeszélnélek az eladásról. Reálisan kell a játékhoz állni szerintem ez a kulcs. Nekem már megvan a T34 és csak azért mentem most vele, mert 3x napok vannak. Természetesen minden csatát (kb. 5) buktam vele. De nem is vártam mást, ez a tank, de a legtöbb másik is stockon használhatatlan. Tier9-es tank esetében pedig meccseket kell eldönteni és stockkal nem lehet. Verhettem volna én is a fejem a falba, hogy IS-4-be még csak sebezni sem tudtam és simán kivégzett, de tudtam, hogy nem várhatok mást jelenleg. Bujkálni kell, szégyenszemre Tier8-asok mögött haladva kell sniperkedni vele, de ez van a jobb ágyúig sajnos. 5 vesztes kör után beültem a Tetrarchba, majd utána a PZ B2-be és már meg is jött az az érzés, amiért szeretem a WoT-ot. Full tankok, a Tetrarchon már 50%-os álca van, észre se veszik azon a szinten. Ha nincs Top Gunom a csata végén, akkor csak magamat okolhatom, hogy ilyen béna voltam. :)
    Ugye olcsóbb most a 13 75 és 13 90. Én a 75-nél tartok, így tolom, hogy holnapig meglegyen a 13 90-re az xp. Első körök nevetségesek, 1 perc után halott voltam, de egymás után 20 kör vele és kezdi érezni az ember a tankot. Nagyon jó kis tank, csak ahogy a többivel is meg kell tanulni játszani.
    Én arra jöttem rá a hosszú amerikai heavy grind alatt, hogy minél többet játszok egymás után egy tankkal annál jobb vagyok vele. Mondjuk ez teljesen logikus is. Egyrészt javul a tank (emberek, felszerelés), másrészt egyre jobban érzi az ember. Mostanában nem szoktam duplázni, sőt a 3x sem használom ki a legtöbb tankkal, hanem csak egyel megyek és lám egyre jobb köröket megyek.
    5000 csata fölött is nagyon jó játéknak tartom a WoT-ot, én még bőven látok magamnak legalább kétszer ennyi csatát benne.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák