Keresés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz biggamer #2212 üzenetére

    Én ezzel a tankkal nem mentem sokat, most néztem még ki sincsen fejlesztve :B
    Annó azért álltam neki a TD vonalnak mert baromian úúúúútáltam ezeket a meggymag köpködő "ágyúkat" Az AT-1-en és a panzerjäger-en legalább rendes löveg van.

    Most mentem 1-2 kört az AT-1-el, és elég érdekes élmény volt.
    Taktika semmi, megy mindenki a szélrózsa minden irányába, és a visszaszámlálás 11.-ik percénél vége volt a meccsnek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2212 üzenetére

    Most néztem meg jobban a garázsodat.
    1. Tier VI-os tankig nem pazaroljuk a creditet extra felszerelésre főleg nem aranyat, bőven jó a small repair kit meg a manuális tűzoltó készülék de ezeket is legfeljebb Tier IV-től érdemes használni a medium spall liner meg kb semmit nem ér én megvettem a Stugra de ugyan úgy lőttek ki egylövésből.
    2. Itt még nem érdemes nagyon erőltetni a legénység fejlesztését ha nem tudsz továbblépni egy fullra fejlesztett tankról akkor most érdemes az xp-t free-re váltani aranyért amit a következőnél rögtön tudsz használni.
    3. Azzal a tankkal meg igen jó zsákutcába futottál onnan ugyanis a tech tree szerint csak a Hetzer-re tudsz tovább lépni ami megint egy a nagyon sz@rok közül.
    Creditet nem hozza xp-t alig lehet vele termelni elég nehéz róla feljebb lépni.

    PetAd
    Látnád vhw-t amikor megy, volt a napokban körünk amikor körülnéztünk és mindenki a zászlónál elöl meg 1 SU100 vhw, 1 JPz én, meg egy T-34, a KT-vel meg a VK4502-vel nem győtztem utol érni mikor Ferdi-vel nyomta. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák