Keresés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #1797 üzenetére

    Ezekkel a képekkel légy szíves csinálj valamit, mert ilyen méretben szerintem teljesen felesleges betenned. Ugyanis abszolút kivehetetlen hogy mi van rajta. :(

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #1797 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy mindent visz de nem használhatatlan és természetesen kell hozzá a szerencse is mint mindegyik másikhoz is.
    Ha az első 500m-en az ellenfél legerősebbike jön szembe akkor persze semmi esélyed de azokon a pályákon amelyek nekem bejönnek azokon lehet aratni.

    Pl. A KT egyedüli teljesítmény, elkezdett egy épület körül forgolódni én meg folyamatosan seggbe lőttem.

    Másik kedvenc pályám a 44-el

    Ezek is mind tegnap esti körök voltak, este tíztől fél háromig játszottam és összehoztam kb. 250k creditet meg 20000 feletti xp-t.
    Nekem nagyon bejön a 44 jobban mint a német vonal.
    Ja, tegnap sikerült meglőnöm egy Jagdpanther-t szemből, hogy kigyulladt és kiégett :D
    A képeket meg ne átméretezd hanem nyisd meg egy szerkesztővel és mentsd el újra kb harmadára áttömöríti a PS.

    emre
    Szerintem a 122mm BL-9S-el jobban jársz, majdnem ugyan annyi a Penetration viszont majdnem kétszer annyit lő.
    A tűzgyorsaság életet menthet, nagyon sokszor nem élik túl a 704-ek a csatákat mert egyszerűen nem tud elég gyorsan lőni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák