Keresés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz Magister12 #1745 üzenetére

    Én nem látom ennyire szarnak a helyzetet, vagy csak jobban fexik ez a fajta harcmodor.

    Kifejlesztettem német vonalon a JagdPanther-ig, (a Ferdinándra kiváncsi leszek) orosz vonalon meg az ISU-152 van meg mindegyik kimaxolva. Meg a legtöbb előző is :DDD
    A gyengébb forgótornyosok rám nem tettek pozitív benyomást. Az A20-tól egészen a T34/85-ig kínszenvedés volt a fejlesztés. A T28 elment, a KV-val már lehetett jókat meccselni, (ha normális volt a csapat) de azon a vonalon az IS az első normális tank, amit már alapon is elfogadható.

    Hogy visszatérjek a TD-re. Az orosz vonal szerintem könnyebben fejleszthető mint a német. Valamivel erősebb löveggel, de a német gyorsabb, fordulékonyabb, nagyobb látószöggel, kicsivel gyengébb de pontosabb löveggel.

    A páncélozottságról annyit, hogy mindig van nálad erősebb, ha nincs akkor meg többen vannak, ellövik a lánctalpat, és neked meszeltek. Ezért ha már cudarul állunk a javító csomagot nem is használom, hogy kevesebbet bukjak a meccsen.
    Általában nagyokkal megyek, ellövöm a lánctalpat, hogy a többieknek ne mozgó célpontra keljen lőni. De van hogy elbújok, és csipázok. Ész nélkül rohanni nem lehet vele.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák