Keresés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz vhw #17433 üzenetére

    Te se vágod mit mondok. Úgy mentem el IS-7-ig, hogy egyetlen kört sem kellett mennem egy farmtankkal sem a kreditért, ahogy kifejlesztettem a következő tankot, az előző eladása nélkül is meg tudtam venni úgy, hogy a többi tankommal a garázsban csak a napi első duplákat toltam be. Magyarán pl IS-3al mire kifejlesztettem az IS-4et, megvolt rá a pénz és így tovább. Nekem jelenleg 12 tank van a garázsomban, ez bőven elég, nem tudom neked mennyi van, de én nem nevezném kevésnek. Van köztük olyan, amit utálok, pl az IS, de nem ok nélkül játszok vele, ahogy megjönnek az új orosz tankok, mindegyikbe fullos legénységet akarok tenni, ezért van az IS és az IS-3, IS-3 hamarosan új legénységet kap, mert már megvan a 100% repair, pl ezen okokból van az, hogy az ilyen legénységnövelő tankokon ingázik a win ratiom folyamatosan, ahogy leveszem róla a fullos legénységet tuti esik 2-3%-ot, mire lesz rá egy normális. IS-4et meg azért toltam olyan sokat, mert az IS-7 eleinte nagy csalódás volt, most már teljesen máshogy látom a dolgot vele kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák