Keresés

Aktív témák

  • Joe-T

    tag

    válasz BoogeyM@n. #1711 üzenetére

    Igazad van, tényleg nem próbáltam, de érzésre és az ellenük vívott küzdelmek alapján ez a megérzésem! Lehet tévedek!?
    Ezek szerint te már próbáltad az orosz oldalt! És mi a véleményed arról az oldalról úgy, hogy már a német oldallal tapasztalatot szereztél?

    Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #1711 üzenetére

    Azért valamennyire meg tudom erősíteni az álláspontját.
    Eljutottam a KT-ig német vonalon orosz oldalon meg tegnap lett meg a T-44.
    Ég és föld a kettő.
    A német vonal kevésbé szenvedős a kisebbekkel az orosz viszont a T-43-tól már egész könnyű lehet vele termelni az xp-t creditet rendesen.
    Példaképp a KT-nek ugye van kimaxolva 1600 HP-ja ezzel szemben már a T-44-nek is megvan a fejlesztett toronnyal az 1400 és ez még mindig csak közepes tank.
    Nézd meg mikkel rakja párba az orosz közepes vonalat.
    Német vonalon ha szintet léptem (újabb tankot vettem) és továbbvittem az előző legjobb lövegét maradt a sebzés, átütés. Érdekes módon ha az orosz vonalon viszem tovább nem is a legjobbat akkor könnyebben lövöm ki az ellenfelet, nagyobbat sebzek.
    Legalábbis nekem most ez a tapasztalatom a T-44-el a ZiS S-53-el csinálok ilyen köröket.

    Hozzá kell tennem, hogy ettől függetlenül nem fogom hanyagolni a német vonalat mert azért az az igazi.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák