Keresés

Aktív témák

  • person

    senior tag

    válasz Dictator^ #12690 üzenetére

    Megszokott dolog. Mindig megvárom ki merre megy és megpróbálom kiegyenlíteni. Ha szépen oszlanak megvárom hol érkezik nagyobb túlerő vagy találomra megyek. Az a baj sokszor egyedül elindulok arra amerre senki nem ment és tudom a sorsomat. Ledarálnak majd bázist foglalnak 2 perc alatt és a túloldalt mindenki megússza javítási költség nélkül. De lassan arra jutok nem fogom bevállalni ha senki nem megy, nem érdekel én sem fogok egyedül menni hiába sír az arty. Tegnap pont ezért dezertáltam Himmelsdorfban. Összes heavy kerülni akart fent a várnál vagy mi az, mondom mire felkapaszkodnak vége a csatának. Ezt hogy gondolták? Vagy ennyi beszari van? Mert van egy pár azt észrevettem. Hiába jeleztem pofáztam nekik semmi. Egyedül kiálltam a megszokott legforgalmasabb sarokra. 2 perc alatt ott volt 6 heavy előrlő hátulról. Jó mondom nem pazarlom se a lőszert se az idegeimet. Kiléptem. :(((

    [ Szerkesztve ]

  • frame>24

    addikt

    válasz Dictator^ #12690 üzenetére

    Ez a jelenség még mindig gyakori, és számomra teljesen érthetetlen, főleg, hogy magas tierben, elvileg tapasztalt játékosok is csinálják.

    Mikor már látom, hogy mindenki egyfelé, tudom, hogy vége. MIT VÁRNAK?! :W
    És nem segít semmi "Help!", minimap klikkelés, stb...

    Ez valami gyógyíthatatlan tömeghiszti lehet...

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák