Keresés

Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz Arpee78 #12519 üzenetére

    Alapvetően baromi szórakoztató artyval játszani... :N

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • Fel

    addikt

    válasz Arpee78 #12519 üzenetére

    M41-ig nagyon élveztem az amcsi spg vonalat (igen, M37-et és a M7 P-t is).
    Ez az M12 viszont eléggé elvettem a kedvem. Mikor volt az a T5-ös arty duplázós event, akkor fejlesztettem ki az M12-t, de azóta alig haladtam vele. A pontosabb 155-ös lövegnek szerintem gyenge a sebzéze T6-ként (1250, ha jól emlékszem), ott ahol a ruszki 203-as már 1850-et tud és szerintem a GW P sincs lemaradva nagyon ettől.
    Már csak az M40/43-ra gyűjtök vele xp-t, de elég szenvedős lesz... De a T92 miatt végigtolom.

    M41-gyel a statom: 175/101/72/86 (csata/győz/ver/túlélt)
    M12-vel: 36/9/27/12...

    Igazából nem is értem az egészet. Az M12 alap lövege, ua, mint az M41 fejlesztett lövege. Kb. ugyanazokra a tankokra kell lőni vele, esetleg több a T10 heavy. Az M12 fejlesztett ágyúja pedig minden szempontból jobb. A nagy különbség, hogy az M12-n csak kisebb szögben mozog a löveg, és mindemellett még tetű módon is fordul, de ez ezek szerint ennyit jelent...

    [ Szerkesztve ]

  • vhw

    addikt

    válasz Arpee78 #12519 üzenetére

    Szerintem szórakoztatóbb az M12, ha kifejleszted rá a nagyobb ágyút. Most már javítottak a kreditszorzóján is, szal nem lesznek minuszos köreid vele, hacsak nem játszol igen sz*rul. Normális körökben keresni is lehet vele. (viszont ha csak farmolásra tartod az artyt, akkor az M41 jobban keres)
    Mozgékonyságát tekintve kb ugyanaz mint az M41... lassan fordul, de egyenesen viszonylag jól megy (már ha pozícióba akarsz érni, dombot mászol, vagy menekülni akarsz)
    A löveg kitéríthetősége hasonló, a nagy ágyú viszont már tud oneshotolni Ferdit is (már sikerült nekem párszor :D)

    A GW Panthernek 1200as átlag sebzése van, ennek 1250. A szovjetekhez képest meg majd kétszer olyan gyorsan töltenek. Kinek melyik jön be jobban...

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák