Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #928 üzenetére

    Igen mert a drágalátos fejlesztők itt elrontották a balanszt. Remélhetőleg majd gyorsítanak egy picit rajta(és a TigerII-n is). +5Km/óra sebesség növeléssel kiegyeznék.

    A T29-es tankot és fölfele, eszméletlen nehéz a a tornyán sebezni. 1. messze a legerősebb torony páncélzattal rendelkeznek, 2. A bug miatt rajtuk van +20% armor.

    Egy T34 amerikai tankot majdnem kivégeztem 100%-ról 5% maradt neki, amikor a egy stug közbeavatkozott.

    Többieknek is:

    Már többször leírtam meg kell tanulni, hogy melyik tankot, hol hogyan lehet sebezni. Én A T29-esekkel mindig lánctalp lövéssel kezdem, találat után keresztbe fordul előttem. Oldalt vékony a páncélzat és nagyobb a felület és még mozgásképtelen is lesz.
    Másik, mindig a legkisebb felületet mutatni a támadott felé, a legerősebb páncéllal.

    (#931) BoogeyM@n.
    Nem szar az, csak tudni kell használni!
    Nem kell előre menni, a németek is úgy használták, hogy csak ott került bevetésre ahol más tankkal nem lehetett áttörést elérni.
    Lehet hogy különleges vagyok, hogy nekem még soha nem a tankkal volt problémám, hanem én bénáztam el, és amiatt lőttek ki? :C
    Nálam majdnem mindig van tűzoltó készülék. :U 3000 creditet megér, hogy ne égjek ki, + nekem a legénység is tudja extra ként a tűzoltást.

    (#929) Remington
    "a többi tier 7-es heavy-re (is, t-29) 390-es meg 360-as sebzésű ágyút pakolhatok, a tigrisen meg bohóckodhat az ember 220-assal...marha sokra megyek a 200-al több hp-val.."

    Viszont a 88-as német ágyúval 2 lövéssel többet adsz le, ugyan annyi idő alatt, töltésgyorsítóval(L71), mint az amcsi 90mm-es. A 10,5 még lassabb. Másik, fentebb írtam, tudni kell hova kell célozni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák