Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz athomi #48555 üzenetére

    Hát, barátom. Épp ez a lényeg. Ha játszani, és élvezni is akarod, akkor rákényszerítenek a prém tankokra. Ami nem is annyira baj, mert ha megveszed akármelyiket, egyből megnyugszanak az idegeid.. Élvezetté válik a játék. Pl megvettem a Type-ot a minap. Akármilyen szar kör is lett, még mindig pluszban jövök ki vele. T34el kicsit húzósabb, ott kell is vele lőni egyet kettőt, hogy plusz legyél. de 1-2 lövést ritka, hogy ne tudj összehozni. Mármint sebző lövést. Mióta megvettem a T34et állandóan azzal farmoltam. Most mellé még a Type, és ki nem szarja le a lőszerárakat meg a javítási költségeket érzésem van.
    Nem mellesleg annyira élvezem ezzel a két tankkal a játékot, hogy komolyan megfontoltam, hoyg abbahagyom egy időre az orosz meg az amerikai ág kihúzását.

    Miért nem lehet "like"olni egy egy hozzászólást! Néha olyan jól oda tudtok tenni egy egy mondatot!:D

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Aktív témák