Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Joe-T #206 üzenetére

    Ha olyan tankot veszel, amit aranyért adnak, ha jól tapasztaltam, azt nem lehet fejleszteni. Viszont, egy aránylag használható jószágot kapsz, elvileg, bár szerintem egyedül a Matilda (ruszki oldal) ami használható, a 76 mm-s lövege miatt (a német oldalon asszem 36 mm, és kisebb páncélzat). Ezeket is lehet azért fejleszteni, de az külön "pénzért", ami mondjuk át rakható később másik tankra is, de erre figyelni kell, nehogy eladd, amikor a tankodat eladod, mert drága bukta. Pl egy kamufrag 100E pénz, ha eladod, akkor 50-t kapsz vissza. Vannak drágább cuccok, pl -10% töltési idő, meg ilyenek (200E). Mondjuk, érdekelne a sokkal tapasztaltabb játékosok véleménye is, de úgy gondolom, nem érdemes eleinte másik tankra költeni. Inkább egy ilyen, pl Matilda, és szépen meghúzódni több tank közelébe, mert vannak olyan tankok, amelyekkel sok mindent nem lehet kezdeni. Volt, hogy még a lánctalpat se tudtam lelőni (IS-3).
    Tegnap viszont pl beálltam csalinak. Jött egy őrült száguldozós, észre vett a bokor mögött, elrohant mellettem de fordult is rám. Mire felém fordult, már ki is lőtték a mögöttem bokorba megbúvó társaim. :K :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák