Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    Jesus Himmelsdorf-on milyet izzadtam megint mondjuk most végre meghallgatást talált a szavam mondom menjenek a sinen rush-olni gyorsan erre ott bénáznak mindannyian nekem meg védenem kellett a beállóban a bázist a szintén is3 és többi ellen végül egyedül sikerült mire el tudtam indulni már csak én maradtam(kb40%HP) meg az arty a csapatból a másik oldalon 100%T32 100%VK3601 30%T20
    Az arty-kat nem tudtam már bevédeni inkább megpróbáltam megkerülni őket, de észre vettek
    így buktam az előnyömet ezért még 1 sarkot mentem kb középső utcába.
    A T32 rám rontott a kis hőscincérjével na itt gyorsan blokk a T32 lánctalpára és vissza bevárni a kis herót mire betöltöttem már meg is került és a faromat célozta cserébe kapott 1et, de ahogy kilőttem már próbálkozott a VK,
    így kitértem vissza a T32-re még ott volt nem sokat haladt ezért kapott megint egy oldalba kapott lánctalpasat utána elindultam feléje, hogy seggbe durrantsam meg, hogy az érkező VK ne tudjon könnyen eltalálni mert ha kilövöm jó fedezéket csinálok belőle.
    Miután kilőttem jó fedezéknek bizonyult a vk nem tudott eltalálni én viszont szépen lekaptam belőle ezért megpróbált trükközni hogy oldalba támad megvártam mikor bevillant a sarkon piff :))

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák