Keresés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz #95904256 #48039 üzenetére

    A 2x-es körökben összehozni 1000TP-ét... az nem semmi.
    Legalábbis a német light vonalat próbálgatom, egyelőre T4-ig.

    Alacsony tierben nehez sok XPt gyujteni, hiszen nem tudsz eleg sebzest kiosztani.
    T1-ben kb. 7-800 sebzes kell a 800XP-hez, amire aszt kapsz.
    T4-ben mar kb. 1500 sebzes kell az aszhoz, 1000XP kornyeke.

    T7-8 kornyeken mar az 1400XP szamit kiemelkedonek, ahhoz minimum 4000-ret kell loni.

    BTW, most Marderre is ad +100% zsetont.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Antonius1978

    addikt

    válasz #95904256 #48039 üzenetére

    Alacsony szinten nem nagyon lehet osszehozni 1000 TP-t, azaz van akinek sikerul esetleg.
    En 7es szinten egy atlagos csataval hozok ossze kb 1500-at.6os szinten meg 1200at.5os szinten akkor johet az 1000.Meg ilyenek.

    Az olyan tobb ezer HP-s csodak leamortizalasa - ugy ertve ha te lovod, te csokkented le az eleterejet - inkabb penzt hoz a konyhara.Tehat a sebzes penzt, a felderites es az az altal torteno sebzes mas altal adja a TP-t, legalabbis asszem igy allapitottuk meg itt a forumon.Persze ebbe meg beleszamit par aprosag, hogy egy alacsonyabb szintu tankkal sebzel magasabb szintut - ez a felderitesnel nem tudom hogyan szamit, hany tankot losz ki, foglalsz-e, vagy a foglalokat akadalyozod foglalas kozben stb.

    Yarsley : en sok agat huzok, azaz tulajdonkepp mostmar keveset, mert elertem azokat a tankokat, amelyeket meg akartam venni.Es most azokkal jatszok.Ezek nagy tobbsege 7-es es 6-os.
    A multkori akcio kapcsan, kb 1 millaval olcsobban tudtam megvenni 2 9es tankot, aztan amikor volt premem 1 honapig, osszeszedtem 4 db 8as tankra valot amiket meg is vettem.Most a KT-val megyek kozbe, hogy gyuljon a TP az E75-re.Az IS8-al megallok, az E50-el gyujtok az E50M-re, az lesz az egyeduli 10es tankom, legalabbis ugy terveztem egyelore.
    A KV4-et megtartom, es a 8as VK-n meg gondolkodom hogy megtartsam-e.Az osszes 7est megtartom valoszinuleg, ugyanis 7es szinten szeretek a leginkabb jatszani.Es a 6os szintueket is, most kulizok, hogy meglegyen a kinai Type 58, az kell meg nekem.

Aktív témák