Keresés

Aktív témák

  • KaLeun

    senior tag

    válasz emre #4071 üzenetére

    Élmény volt amikor a Cliffen az A5 közepén (innen lőhető az egész fennsík), egy bokorban álltam, egy teljeset felszerelt, 100% kamo skilles JT-vel. Előttem a fél csapat, az E vonalon lévők már lőnek is és erre... bespottol egy med F3-ból (nem mozogtam és nem is lőttem) és szarrá lő az ellen........ Itt adtam el anno a JT-m.

    Tegnap vettem vissza (van 200k xp rajta), mert készülök a t10 td-re. Csak még fel kellene szerelnem.

    [ Szerkesztve ]

    Cila

  • Arpee78

    senior tag

    válasz emre #4071 üzenetére

    Számolgatok ebben a táblázatban, úgy néz ki Jagdtiger-el is működhet ez a visszatolatós taktika.

    Közvetlenül a bokor mögött álló és az ágyút épp elsütő Jagdtigert(álcaháló és skill nélkül) egy "szabvány" 402 m látású tank, pl egy Pershing, 338 méteren belül észrevesz.

    De ha a JT visszatolat és több mint 15 méterre eltávolodik a bokortól, akkor 181(185 tolatásnál) méternél közelebb kell legyen a Pershing, hogy észrevegyen.

    A 181 és 338 méter között elég nagy különbség van, ugyanez Object esetén 173 és 330 méter.

    A bokrok pont 15 méternél válnak átlátszóvá, ha épp csak ennyire közelítem meg sokat nem is kell tolatni.

    (#4074) Burgonya1 Ezt nem teljesen értem. Nem baj.

    (#4070) Timyyy Nem teljesen tűnnek el a bokrok, a "legjobb" megmarad, csak annak is leredukálódik a camo bónusza, az eredeti 30%-ra.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák