Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz scyllarus #27830 üzenetére

    hétvégén voltam gólyabálban. ott is volt lemmingtrain, de arra felszálltam, olyan jót vonatoztunk, barátnőm melle volt a kapaszkodóm :DDD :C

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • echterion

    nagyúr

    válasz scyllarus #27830 üzenetére

    Az ilyeneket igonrálni kell, és kész. Néha én is felk*rom az agyam, de olyankor arra koncentrálok, hogy a saját teljesítményem jó legyen, a többi másodlagos. Persze, bosszantó, ha hülyeség miatt nem nyerünk, de én is szoktam elcseszni csatákat, rosszul helyezkedni, stb. Ilyenkor magamat is noob-ozzam le? Vagy mi? Vannak jók és kevésbé jók. A világ már csak ilyen, nem csak ebben a játékban is. Gondold el, minden játékos legalább 15-1600-as eff-el rendelkezne, az milyen lenne? Akkor is az döntene, hogy ki hibázik hamarabb, olyankor is menne a núbozás, csak mondjuk 1300-nál kezdődne a piros mező, nem 900-nál.

    Szerintem kár is erre több szót vesztegetni.

    Ha meg másról nem tud szólni a topik, mert régi a játék, akkor legfeljebb lehetne kevesebb hsz benne, ezek meg mehetnének az off-ba. De például ilyeneket simán ki lehetne itt tárgyalni, mint ez a VIP dolog, vagy egyes részek megreformálása, szigorúan a témánál maradva, nem úgy, mint most: bejön egy ilyen ötlet, jön rá 10-15 hsz arról, hogy milyen bénák a többiek (kvázi milyen überfasza játékos vagyok én), stb. Így totál átláthatatlan ez az egész, el nem tudom képzelni, milyen lenne, ha nem lenne külön off topik neki.

    ******

Aktív témák