Keresés

Aktív témák

  • kisküzdő

    tag

    válasz vhw #13555 üzenetére

    Lehet nem vagyok még nagyon friss ennek tudom be hogy nem tudom eldönteni ironizálsz, vagy sem.De az aláírásod nagyon találó.

    Djuree:
    Ha neked 1 virtuális tank 8K-t ér irigyelek,(vagy inkább mégsem)Tudom itt is minden a pénzöl szól.A véleményemet leírtam.Pénzen vett dicsőség.Én is ki tudom lőni.IS-3 Tiger 88-a Viszi. Csak nem igazán értem mikor nagy büszkén mutogatják vele a harcok eredményét.Ezt fizette ki hogy több kreditet hozzon.De a nerf-ben még mindig reménykedem,a nagy számuk miatt.:).

    Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

  • .mf

    veterán

    válasz vhw #13555 üzenetére

    Múltkori diskurzusunkra visszatérve: szerintem igenis a játék besorsol valami random szerencsefaktort (most már egyre inkább úgy tűnik, hogy a kliens indulásakor), hogy márpedig ma szívni fogsz, vagy nem. Ott van például a múltkori:

    Akkor egy kicsit felhúztam magam, s azóta hanyagoltam. De most visszajöttem, s ennek a szöges ellenkezője fogadott:

    Ahonnan indultam, az még a múltkori volt, egészen 42.5-re lement az átlagom, pedig a teljes-átlag majd' kerek 53%, és folyamatosan javul (a korai szakaszban noobságom húzza le). A csaták nem rajtam buktak, gyakran a csapatban nekem volt a legtöbb killem.

    Most a vége 77.5% a 40 csata átlagára, és egy 17-es győzelem-széria. Oké, igaz, hogy most a nyerő-sorozatot egy ópécsíter tankkal, az S-35-tel produkáltam (bár tegyük hozzá, a fenti szopóágnál is elővettem ezt és a KV1-et is, hogy na majd ezek fordítanak), hogy az IS7-re farmoljak, s mondtam, hogy addig megyek vele, amíg el nem vesztek egy csatát -- s egészen 17 csatán át mindig nyertünk.
    Ez a kisorsolás nem ég és föld, épphogycsak egy kicsi, de az is számít. Ezalatt a nyerő sorozat alatt is nagyon sokszor nézett ki úgy, hogy nem nyerő lesz a vége, mert kivétel nélkül minden assault pályán mi voltunk a támadók, egyből ment is a nyavalygás, hogy ezt el fogjuk veszíteni, minek is törjük magunkat, s többször is volt olyan, hogy 3:6-7-ről fordítottunk.

    Amúgy ma tényleg különösen jól sikerült menni az S-35-tel. Eddig 200 csata alatt volt 2 top gun vele (és rengeteg 5-ös), ma viszont a 18 meccs alatt volt 3, ebből 2 db 7 killel. Bölter sajnos nem lett, mert mindkettőben volt 1 ill. 2 db Tier 3-as.
    De a vicc az, hogy a Tank Ace még mindig nincs meg vele :))

    Meglett az IS7 :C
    Még csak egy kört mentem vele, egy Prokhorovka assaultot, de szerencsére ott is nyertünk. Eddig tetszik. Közel olyan mozgékony, mint az IS8, csak ennek páncélja is van :P Igaz jópár lövést bekaptam, de végre volt olyan is, amit pattintottam! S ebben már jobban éreztem magam, be mertem vállalni egy-két olyan kulcshelyzetet vele (sínen átmenve kilőni 1-2 tankot, majd utána elindítani a támadást), amit IS8-cal nem mertem volna, mert tuti kiszedtek volna még azelőtt, hogy a vasúti töltés emelkedőjén átérek.
    De azért az IS8-at is még megtartottam :) Végül a 13-75-öt adtam el, ugyan szerettem, egy ideig 60% volt az átlagom vele, de mióta feljebb rakták, egyszerűen nem megy úgy. Az ágyúján is mintha gyengítettek volna, többet pattanok vagy nem ütök át, mint régen. A 60%-ról egészen 56%-ig visszaesett. Kár, pedig még a Tank ászt avval is össze akartam szedni, de csak nem akarózott.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Aktív témák