Keresés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Djuree #11675 üzenetére

    Prém nélkül. Azért nem haladok, mert sok ágat húzok, ráadásul a csatáim majdnem 10%-a Churchill-el van. A játék 15 különböző ágába kezdtem bele, nagy részét be is fejeztem már tier 5-nél, esetleg hamarabb, mert nincs kedvem a következő tankhoz, a mostanit meg eladom eliten. Ilyenkor nekiindulok egy másik (új/már elkezdett) vonalnak, ami jót tesz a pénztárcának, és a garázshelyeknek is, persze mindig van 1-2 szabadon. Jó, mondjuk, ha jobban is játszanék, akkor jobban haladnék, de tőlem ennyire telik, folyamatosan nő az eff értékem a csatákon belüli teljesítményemmel együtt, persze szép lassacskán. 175 napja játszok a planetwot szerint, márciusban kezdtem el komolyabban játszani. Prémiummal én is kétszer ilyen jól haladnék (prém nélkül napi 30-40k xp, vele pedig 70-80k volt happytankday-jel), persze annak semmi értelmét nem látom, hogy gyorsan mindennel végezzek úgy, hogy alig mentem vele, alig tanultam belőle valamit, ráadásul pénzt se akarok rá költeni (nem mentem nyári munkára :D). Ilyenkor vidéken, pl most is mobilnetről játszva mindig a másik account-om húzom, nem akarom lerontani ezt a laggok miatt. Valamennyi "napfényt ilyenkor látok" megyek haverokkal biciklizni, segítek az öregeimnek. Nem maradok fel 4-5-ig, mint otthon, azért jut csak 20 csata egy napra (20h-22h). Átlag napi 500 xp csatánként, 1200 napi eff, kb 1000, vagy több átlag dmg, utóbbi a Churchill-es körök miatt is lehet, plusz nem vagyok egy FSB1000, esetleg diegho. :K Most, hogy vége a nyári szünetnek kb fele ennyi csatára lesz időm, 10. osztályban lesz mit tanulni. :(

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Djuree #11675 üzenetére

    Na, azért a prémium, nem-prémium különbség óriást számít, ezért van neked több tankod. Nekem pl. nem kell sose pénzt farmolnom ahhoz, hogy fenntartsam a T10 tankjaimat, mert simán még keresek is velük átlagban. Na ezt prémium nélkül nem igazán csinálod meg, már talán tier 8-tól sem, és már korábban kell farmolnod ahhoz, hogy egyáltalán meg tudd venni a következő tankot. És azt még nem is említettem, hogy az XP is sokkal lassabban jön.

    ***

Aktív témák