Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Mindenki, aki válaszolt a hsz-emre: Igazából az a poén, hogy a csata elején mindig azzal hülyéskedek pl. Sand River-en, hogy ha hátra nézek 127 fps, ha meg előre, akkor 56! :D Nekem is vannak olyan mapok, amiket nem szeret a gépem, pl Ensk (ott sz*rt be múltkor a játék, 4 fps volt). Ezt írtam már egyszer csak senki sem válaszolt. Na ma megint megcsinálta. Megyek Cliff-en, bejelölöm a térképen, hogy merre megyünk, erre megint van 4 fps. Na gondolom újraindítom a játékot, úgyis visszaérek. (kb 5. helyen voltam) Indítom is a wot launchert, erre csak tölt tölt tölt tölt és semmi. Többszöri újrapróbálkozás után arra jutottam, hogy b***sza meg a hülye gépem :D és újraindítom teljesen, ebből a csatából nem lesz semmi. :( Gondolom noob-oztak rendesen a társaim, mert ugye adtam életjeleket magamról a csata elején (kár volt), de aztám b*sztam megmozdulni. :W Mindenesetre győztek. Úgy döntöttem nem szidom a játék eleji afk-sokat, sokszor dob ki a játék a csata elején, tudom milyen sz*r azoknak, akik kajakra nem tehetnek róla. :(
    Más: 96 % -os egyedüli területfoglalásra nem kéne megszállót kapnom? Vagy azt csak akkor kapom meg, ha teljesen el van foglalva? (kinyírták az utsót, dont cap-es killninják voltak :((( )

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák