Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Pug #221961 üzenetére

    Sziasztok, kínomban kerestem már elő a fórumot, mert pár hónapja elővettem megint a játékot és egy hete kb. esténként játszhatatlan a 600-700-as ping miatt. 2 napja levelezek a supporttal, teljesen hiába, semmit nem segítenek. Létezik, hogy akkor ez tényleg terület specifikus hiba? Mert az egyik csóka elejtette, hogy Magyarországról több panasz jött az utóbbi időben a ping miatt és hogy keressem inkább a szolgáltatómat, náluk lesz a gond.

    A fura az, hogy mindig akkor vacak, amikor tele vannak a szerverek, 11-éjfél körül visszaáll 40-60-ra. Akkor hogy lehetne ez szolgáltató oldali problem, gondolom nem kapcsolgatják a WoT portokat ahogy kedvük tartja.

    [ Szerkesztve ]

  • Malachi

    addikt

    válasz Warton #221972 üzenetére

    látom, igen... akkor lezárom a ticketet, nem kínzom tovább őket.
    UPC itt is. vagy hát Voda. remélem megjavul egyhamar, mert addig nem veszek prémet semmit, amíg nem tudok akkor játszani, amikor nekem éppen jó.

  • Malachi

    addikt

    válasz Warton #221974 üzenetére

    megírtam nekik, hogy mi a helyzet és hogy pénzt buknak (akkor is, ha nem sokat, de ki tudja mennyien szívnak ezzel a környéken) és azt válaszolták, hogy utánanéztek és nem csak itt, de a környező országokban is van ilyen gond, de a legrosszabb Magyarországon. nem tudják, meddig tart majd ez, közben lehet, hogy jár majd kompenzáció azoknak, akik előre megvettek nem tudom egy hónapot, vagy akár egy évet, bármennyit.

    szóval várhatunk, ennyi sajnos.

    a Vodát nem kerestem, de lehet nekik is írok majd, csak hát mit. minden tökéletesen működik, kivéve ezt az egy játékot.

  • Malachi

    addikt

    válasz Bad Pritt #222021 üzenetére

    a Grille ág, jó ég az a St. Emil grind rémálmomban ne jöjjön elő soha többé. mikor nagy nehezen kipörgettem úgy adtam el, hogy csak nyekkent. nem tudok viszonylag kezdőként camper tankokkal játszani, hiába állok be egy pontra a csata általában máshol zajlik, nem nagyon van logika vagy kiszámíthatóság az alacsony tier meccsekben, majdnem mindenki csak megy mint a világtalan, én meg várom, hogy a számba repüljön a sült galamb mert lassú vagyok mint a dög. de hiába. ha meg utoljára maradok, a papírtankomat belövik egy légpuskával is aztán annyi.

    nagyon nehéz nulláról haladni ilyen csapatok meg ilyen matchmaking mellett. de legalább ingyen van, haha.

  • Malachi

    addikt

    válasz tasiadam #222025 üzenetére

    hulldown jogos, de Emil ellen általában tudják is, aki megmarad a végére az nem fog szemből nekimenni. persze elhiszem, amit mondasz, ha meglesz a Grille lehet, hogy visszanézek az Emilre. de az nem most lesz. :D

  • Malachi

    addikt

    Helló, gondoltam megkérdezem hátha: van ez a mission most lightoknak, hogy detect, de úgy, hogy téged ne lássanak. 9-szer kell teljesíteni. na ez ment is elég könnyen egészen 7 teljesítésig, aztán azóta semmi, mintha elvágták volna és nem értem miért. nincs rajta időkorlát meg semmi és hiába spottolok egy bokorból ponyvával a fejemen és a kutya nem lát, egyszerűen nem halad a mission előre. van ilyen bug, vagy mit rontok el, mi ez?

    [ Szerkesztve ]

  • Malachi

    addikt

    válasz phoenix1989 #222100 üzenetére

    ja, hogy egy körben kettőt, aztán egy körben hármat? pff, így már világos, azt nem értem, hogy miért nem esett le a leírásból mikor elvileg fluent inglis vagyok. :D

    nagyon köszönöm!

  • Malachi

    addikt

    nálam az utóbbi napokban a 600-700-ról 100-150-re "csökkent" a legrosszabb ping, de inkább már 50 körül van.

    Voda/UPC. nem telepítettem újra, semmit nem csináltam. teljes parajelenségnek tartom az egészet.

  • Malachi

    addikt

    válasz nomic #222249 üzenetére

    kipróbáltam csak ezért, 3 csata alatt 150-nél nem volt gyorsabb és kétszer 900-ra lassult.

    a naptevékenységes elmélet nagyon érdekes, biztosan ilyen is létezik, csak azt nem értem, hogy miért szolgáltatófüggő akkor ez a lassulás. ha jól olvastam, korábban T-nél volt ez, most UPC/Voda, a többi jó. gondolom a T meg a Telenor (vagy melyik van most nem tudom) nem tudja jobban kikerülni a naptevékenységet. mindegy, majd lesz valami. vagy nem.

  • Malachi

    addikt

    kérdeznék megint, tapasztalatok érdekelnek. vegyünk mondjuk 10 meccset egymás után. én abszolút közepes játékos vagyok, tudok segíteni ha kell, kb. vágom mi merre hány méter, figyelem a térképet, próbálok az osztályomnak megfelelően játszani, stb. szar tankjaim vannak, egyelőre tier8 a legerősebb, ennyire az elején tartok. általában egyetlen hiba és szó szerint 10 másodperc alatt szétszed egy tier9-10-es tank csupa golddal, de mindegy is, megszoktam. szóval ezek a körülmények. és 10 meccs.

    engem az zavar, hogy túl sok a totálisan értelmetlen, balansz nélküli csata. mindkét oldalon, akár kikapunk, akár nyerünk. arra gondolok, hogy elindulunk az egyik oldalon és 2-3 perc alatt végigrohanunk a pályán és vége van, 14-1, 15-0, 12-3 ilyenek. vagy fordítva. tízből legalább 5 ilyen van, amikor percek alatt vége. a maradék ötből talán ha kettő olyan, ami taktikus és értelmes csata, háromban totális homály továbbra is a csapat nagy része, a scout 30 másodperc alatt kinyíratja magát, a TD-k beállnak egy 10 méter sugarú körbe, a többiek meg minden rendszer nélkül kóricálnak erre-arra, de a szerencse vagy a másik csapat bénasága miatt kialakul valami csataszerű.

    a prémium vagy valamilyen OP tankok teljesen leuralják a meccseket, ha győzünk akkor sincs igazi sikerélmény, mert mire odaérnék, ahol van valami, már régen máshol járnak, rohannak előre és nincs megállás. nem tudom, ez csak nekem ilyen és annak a velejárója, hogy még az elején tartok, vagy magasabb tierekben is ez megy? rohanás, rohanás a gyors, goldos autoloaderek után és lehet felkapkodni a lepotyogó morzsákat, ha a véletlen éppen feléd kormányoz egy ellent, ha győztes csatában vagy? a vesztesről meg ne is beszéljünk ugye.

    nekem ez csak szórakozás lenne, szóval totálisan kizárt, hogy 6-7000 forintokat fizessek egy tankért (vagy bármennyit) pont az a játék izgalma meg értelme, hogy kipörgessem magamnak a jobb gépeket. de hát elég lélekölő ez így. néha, amikor van pár órám akkor fizetek prémet de mindig csak 1 napot.

    magyarul a kérdésem: jól látom, hogy nagyon el van csúszva a balansz a matchmakingben valahol és túl nagy szerepe van a fizetős tartalomnak és sok csata akkor sem élvezetes, ha győzöl mert annyira rövid, vagy csak béna vagyok és ennyi? de amiket felsoroltam, az szerintem nem ügyesség függő, inkább játékmechanika, azt meg a világ legjobb tankjával full skillesen se tudnám megváltoztatni.

  • Malachi

    addikt

    Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Kicsit azért sajnálom, hogy úgy néz ki, akkor ez a természetes. De csakazértse fizetek tankért, marad az agyvérzés közeli állapot időnként. :)

  • Malachi

    addikt

    én már az elején se értettem ezt a mértékű arty gyűlöletet ami kb. mindenhonnan árad, mióta meg küldetéseket teljesítek velük, még annyira se értem. de talán köze van hozzá a kerekes scoutoknak, amik tényleg 20-30 másodperc alatt körbevágtázzák a pályát, spotolnak mindenkit, (általában az ellen artykon kívül persze, annyira már nem bátor/hülye a scout) és a lomha tankok ott kapták torokra a brét, mert bármilyen arty leszedi fél hp-re két lövéssel. ha csak egy van. és ha az RNG úgy akarja. mert ha sokat játszol artyval, azért nem mondhatod, hogy 10-ből 8-szor telibeversz vele bármit. legyen 5 és akkor más sokat mondtam szerintem.

    ha értelmesen akarsz vele játszani úgy, hogy segíts is a csapatnak azzal az általában max. 10 lövéssel amit le tudsz adni, akkor mozogsz vele, eleve nem mindegy hova állsz először, aztán azt is megfigyeltem, hogy előszeretettel rak be vele szűk városi pályákra, ahol muszáj tudni, hova kell állnod vele, hogy bármit eltalálj - csak hát ezt a normálisabb artysok tudják az ellencsapatban is és mindig elrepül 1-2 blindshot a népszerűbb helyekre, vagy én pl. ilyenkor azt csinálom, hogy rögtön figyelem a tracer nyomokat és odalövök egyet, ahonnan indul szemből az áldás. de ez meg azt hozza magával, hogy minden lövés után érdemes lenne elmozogni valahová, csak hát akkor meg +20 másodperc amíg képes vagy újra lőni és nem garantálja semmi, hogy éppen van is mire.

    meg azért is kell artyzni, hogy lásd a legjobb fedezékeket, ahová garantáltan nem lő be egyik se. a stunt most az új frissítéssel ami már fut a teszt szerveren kiveszik majdnem teljesen, a 3 fajta lövedékből 1 tudja majd, az is kisebb területen. mondjuk ez semmi nem számít majd szinte (szerintem), mert úgyis mindenki azokat pufogtatja majd. főleg a stun küldetések miatt. ha át nem alakítják teljesen a küldetés rendszert is.

    az arty szerintem ugyanolyan része a játéknak, mint az összes tank. három egy csapatban, az a hülyeség. még kettő talán elmenne és akkor senki nem panaszkodna. a stunt lehet én is kivenném teljesen, vagy csökkenteném az időtartamát, alaposan. de együtt tudok élni velük.

  • Malachi

    addikt

    7 vereség egymás után, mentem, sebeztem, elhullottak mellőlem vagy beálltak egy sorba a második vonalnál és ennyi, esélytelen volt minden. scout a piros vonalon áll.

    nyolcadik meccs győzelem, 0 találat, 0 sebzés, 0 pont összesen mindenből. elrohant jobbra mindenki én meg cammogtam a TD-vel, a pálya feléig jutottam, vége lett.

    ebből szerintem uninstall lesz, teljesen felesleges időpazarlás. nulla esély kezdőként bármit elérni vagy egyáltalán sikerélményt szerezni még akkor is, ha győz a csapat. nulla. itt a nyár, jó az idő, vár a canga. majd egyszer talán még visszanézek, bár kétlem, az utóbbi három hónapban is csak lefelé megy láthatóan a játék, a pénzes tankok és a gold aratnak. ennyi.

  • Malachi

    addikt

    ja meg persze már fel sem tűnik, hogy folyton +2 tieres csillagrombolókkal kell küzdeni mert a balansz továbbra is csak egy vágyálom. nem emlékszem olyanra, hogy tier6 tankkal ne tier8-as meccsbe tett volna be. jó nem vagyok hülye, a pénzre mennek. na de... kizárólag? mert ez semmi más, csak pénzhajhászat, hogy vegyek prémet, vegyek prém tankot, szórjam a gold ammot.

    megmondom egyébként, mit érnek el ezzel. azt, hogy az ilyen kocajátékosok mint én egy idő után (ha nem hagyják a fenébe) akkor nem veszik komolyan a játékot. minek, ha így is, úgy is értelmetlen? és ezzel nem csak az én játékomat rontják el amúgy, hanem a jobbakét is, nem kell magyaráznom, mindenki látja mi folyik a csatákban, milyen "csapatok" vannak.

    fura, hogy mégis minden nap százezrek tolják. de tippre jó, ha egytizedük próbál értelmesen játszani. mindegy.

  • Malachi

    addikt

    ezt magyarázza el valaki. nem számoltam pontosan, olyan 30+ meccset játszottam ma. 3 győzelem. 3. ez hogy jön ki? folyton ugyanazt csinálom. TD, scout, arty, felváltva. minden csapat kamikaze. 3 perc alatt vége, értelmetlen szar meccsek. ezt magyarázza el valaki, hogy ez nem szándékos, hogy nem direkt pakol folyton 0 skill csapatokba. majdnem biztos vagyok benne, hogy figyeli a chatet és majdnem biztos vagyok benne, hogy figyeli fizetek-e vagy nem. ja és persze a szar csapatokban folyton top3 vagyok, de minek. megvolt a rekord is ma, úgy rohantak át rajtunk 15-1-re, hogy nem egészen 3 perc telt el.

    persze én vagyok a marha, hogy még próbálkozom, mert oké elkezdem mindig, hogy lazítok egyet... aztán kikapunk. aztán kikapunk. és megint. és kikapunk. és akkor már maradok, hogy nyerjünk végre. aztán kikapunk. van egy legénységi tagom egy tier7 tankban, gondoltam kipörgetem rá is a brothers in armst, mert jó lenne. 81%-on van. megmondjam, mennyi xp kell a 100-hoz innen? 40000. NEGYVENEZER. megmondjam, mennyi az átlagos ilyen vesztes gagyi csatákban nekem? 300. három száz. háromszáz.

    soha a büdös életben nem lesz meg, pedig ez egy piti semmi, egy nudli skill. és jönnek szembe folyamatosan a csupa lila tankok és eh. pedig annyira jó kis játék lehetne ez komolyan. és minden alkalommal egy óra alatt eléri, hogy kapkodó idegbeteg legyek és nem azért mert béna vagyok, mert az oké, azt tudom meg elfogadom. de öcsém. 30+ csatából 3 nyertes úgy, hogy eddig pluszban voltam? ugyan már.

    ugyan már. mindegy. bocs. inkább offba is teszem. aztán most már tényleg hagyom ezt az egészet, megyek vissza konzolra, ott legalább tudtam játszani úgy is, hogy ha régi prokkal kerültem szembe. itt... teljesen esélytelen. őszintén mondom, sokkal rosszabb a játékélmény PC-n mint konzolon. nyilván azért, mert itt sokkal több mindenért lehet és kell fizetni. csak az számít, hogy mennyit perkálsz, a többi le van ejtve. elég volt. bocs még egyszer. további jó "játékot".

Új hozzászólás Aktív témák