Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ktg3

    őstag

    válasz h1mpi #97233 üzenetére

    De van. Asszem vmi 2DB T2-s amit ingyen kaptunk :DDD Kört még nem mentem velük, majd ha kell a garázshely, akkor eladom őket. Azt el is feljtettem, hogy majdnem kivétel nélkül minden tankon fenn is van minden csak goldért levehető equip.
    Amúgy viszonylag egyszerű a trükk. Kb. mindent meg kell venni amikor fél áron van. Gondolok itt equipmentre meg consumablesre. Az ágakat pedig nem egyesével húzom hanem amik érdekelnek mindegyiket párhuzamosan tolom és nincs olyan, hogy most rögtön akarok valami T10-es tankot, akkor csak azt tolom ész nélkül, hanem 5-6 ágat duplázgatással tolok fel. T8-ban még simán jön a $ nagy átlagban. T9 már inkább nullszaldós, bár itt konkrét tankja válogatja. Mondjuk az is igaz, hogy prém nélkül T10-ben nem szívesen játszom, mert fejlődni már nincs hova, mármint ágban és csak a pénz viszi, de legalábbis tuti nem hozza. Van vagy 7 T10 ami ki van fejlesztve de nem vettem meg emiatt. Csak ami nagyon jó poénnak tűnik. Viszont a hátránya az a dolognak, hogy így nagyon lassan haladok, ha külön ágakat nézünk. Pl. foch 155-öt már nem is nagyon érné meg kifejleszteni, mert annyit nerfelték. Szóval kb. bármilyen irányba indul az ember, mire odaér már csak egy nagy nerfhalom van a végén.

    PhobioNN7: 21K csata belement azért. Amúgy már nem is tolom a gémet már régóta, mert nagyon sok időmet elvette, pedig nagyon nagy fun. Gondolkodtam azon, hogy én is belekezdek valami YT vagy twitch karrierbe és bepróbálkozom ezzel főállásban :U

    Persze ahhoz, akkor jobban rá kéne feküdni a dolgokra. Eddig csak ilyen szórakozás volt, akkor azért sokat kéne még fejlődni meg utána nézni a dolgoknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák