Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobyjack

    senior tag

    válasz edari #83319 üzenetére

    Az a lényeg, hogy legyen távcsöved meg álcahálód. Állj be egy bokorba, amerre tudod hogy jönni fognak. Ha ketten jönnek, akkor már meg is van a küldi.

    Más: aranyos pofikák ezek a női "legények". Kellett már úgyis egy normális személyzet a batchatbe, pont kapóra jöttek:

  • dfsz34

    őstag

    válasz edari #83319 üzenetére

    Bizony, ismerni kell a passzív spotos bokrokat vagy nagyon jó kamós tankkal elkaphatod a vonuló nehezeket. A legnagyobb gond, hogy ilyenkor hemzsegnek a könnyű tankok és gyakorlatilag versenyt futsz az öngyilkosokkal meg a többi retardáltal, aki nekiront az ellenségnek illetve az ellenség rush idiótáit is el kell kerüld.

    Nekem is csak a fő küldetés sikerült lakeville pályán, mert egy öngyilkos ellen scout belerohant a mi táborunkba és felspotolt, kilőttek, de egy tárat kilőttem a bulldogból és 3 ellenséget felspotoltam.

    A következő küldetés is érdekes, neked kell először megtalálni az artyt és "résztvenni" a kilövésében, ami eléggé sokértelmű, gondolom spot is elég. A legegyszerűbb megoldást választottam, magam kilőttem :) . Ja és az emberi jellem, a mellék küldetés az, hogy maradjak életben. MT-25-el maradtam szemben egy löwe, t34 és amx50100 trióval, ebből az amx már foglalt. A csapatom ott ugatott a chat-ben, hogy támadjak és mindenféle írásbeli becsületsértések jöttek olyanoktól, akik semmit nem csináltak nagyjából. Kíváncsi voltam, hogy mit csinálnak, ha beírom, hogy küldetésben vagyok, de megvártam, hogy ne legyen sok hátra a foglalásból. Mondtam a csapatnak angolul, hogy küldetés, életben kell maradjak. Természetesen erre ketten is beírták azonnal a pozíciómat az ellenségnek :C ahogy számítottam is rá :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák