Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz fsb1000 #80255 üzenetére

    Úgy értettem, hogy lövésenként megvan az 1000 körüli átlag, tehát nem sebez gyanúsan sokszor az átlagsebzése alatt. Lövésenként
    Csatánkénti átlagom 2500 vele, egyébként én is ugyanígy használom, ezzel menni kell előre, és nézni ahogy futkosnak, meg nem mernek kijönni, stb. Baromi jó dolog :DDD Talán az E3-nak van még ilyen hatása (az nincs meg ezért csak haverom elmondása alapján beszélek), de annak meg nincs ekkora alfája :D

    (#80256) ddt500hu Meg mondom őszintén, hogy ezért is nem érdekel egyáltalán az az ág, egyrészt a sok lassú tank miatt - utálok állni mint egy szerencsétlen, míg várom, hogy a light szétszedjen oldalról - másrészt a 10-es FV szerintem közel nincs olyan, mint egy JgPz-E100, vagy egy E3, esetleg E4.
    Megyek E-50M-el, frontomba belelő arannyal, és 400. Röhögtem csak rajta :D

    (#80260) emre De amit én linkeltem ott totál a mi oldalunkra billent a mérleg. A te példádban igaz, hogy te kitűntél a tömegből, de az ellenfélnél volt 6 sárga, és egy zöld is, tehát nagyjából kiegyensúlyozott volt a dolog. Most rakjak én is ilyen smiley-t ? :U

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák