Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz fsb1000 #79747 üzenetére

    Amikor ilyen akciós az átképzés, én is a goldot használom (egyébként is, csak óvatosabban). Tisztább, szárazabb érzés. :D

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • dfsz34

    őstag

    válasz fsb1000 #79747 üzenetére

    Arany helyett én azt a trükköt szoktam alkalmazni, hogy felhasználom a még "szabad" legénységi xp-t ami nincs hozzárendelve egy képesség szinthez, százalékhoz. Ezt két módon lehet megtenni, pl ha bia-t vagy egyéb 100%-on aktiválandó képességet húzok, akkor nem választom ki, hanem hagyom ott a "keresztet".

    Minden tank váltásnál, a kredites megoldást választom és ebből a szabad xp-ből használ fel a program és az új tankon mindjárt 100% alap képzettséggel kezdek, feltéve ha legalább 40e szabad xp összegyűlt a legényen, de ezt ki lehet számolni pontosan, maximum még megyek pár kört vele, mielőtt tankot váltok.

    A másik megoldás a komoly legénységek esetében jöhet szóba. Pl át akarom rakni a 398%-os legényeket a T25/2-be, ha jön az usa akció. Azt csináltam, hogy folyamatosan figyeltem, hogy nehogy átváltson a harmadik skill 99%-ra. Ezt pontosan nem lehet belőni, ahogy a csaták adják, kb olyan 5e xp szinten álltam meg ott még biztonságos. A harmadik skill esetében 36480 xp kell a 98% -> 99%-hoz, megálltam 5e szinten, azaz még 5e kéne a 99%-hoz.

    A program ilyen esetekben úgy számol, hogy ezt a kb 31e xp-t szabad xp-nek veszi, hiszen nincs még felhasználva. A kredites átképzés után 97-98%-ról indulnak a legények és persze a skill 98%-on marad, de újra 36480 xp kell majd a 99% szinthez, cserébe közel 100%-os alap képzettségű legényekkel kezdem a T25/2-t. Nagyon nem mindegy.

    Aranyat nem használok, most komolyan 40e xp miatt nem fogok még 100 aranyat sem elkölteni. Ha van prém tankom azon az ágon a +50% meg a gyorsított képzés is hozzáadódhat, pillanatok alatt kiképzem újra, ráadásul az előző két trükköt gyakran lehet használni, akkor meg fölösleges is az arany.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák