Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz fsb1000 #79741 üzenetére

    Nem belédkötésből írtam (kár, hogy annak vetted, szerintem az általad felemlegetett eset óta éppenséggel meglehetősen sok kérdéskörben egyetértettünk), de a te módszereddel képzésenként rengeteg XP-t buksz. Egyrészt bukod a kumulatív XP 10% (az 5 skillesnél nagyon sok!), másrészt bukod a fő képzettség egy részét.

    Amikor nem goldért képzek át, inkább megyek pár csatát 80-90%-os főképzettségű legénységgel, és megmaradó teljes kumulatív XP-vel (az ötskilles legénység kevés főképzettségbeli vesztesége elenyésző a teljes 10%-ának elvesztéséhez képest), mert pikkpakk visszatermelődik 100%-ra, legfeljebb kicsit óvatosabb, türelmesebb vagyok az elején.

    A következtetésed egyébiránt teljes mértékben helyes, hisz valóban nem ugyanúgy képezzük át a legénységet.

    UI.: a sebzéses ászos kérdéskör pedig szerintem sajnálatos, hogy ennyire él a köztudatban, mert akkor erre várja, és nem jön. Hiszen kisebb sebzésmennyiség, de nagyobb tierbeli járművekbe, több spot (szintén esetlegesen nagyobb tierbeli járművekre), több kill, vagy akár a több modulsérülés is növelheti az XP-t, amire végül a tankász jár. Másrészt a tankász szint nem csak az egyéni teljesítménytől függ, hanem a közösségitől is, épp pár napja volt egy ilyen eset, azt példaértékűnek tekintem. Ha több jó, kiemelkedő kör volt az adott tankkal, akkor nehezebb az ászt is elérni.

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák