Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz virkir #7886 üzenetére

    Kedves hozzaszolok :

    Virkir : nos akkor csak nem tevedtem oly sokat...viszont ha 100 meter folott mar nem lehet gyenge pontot loni, akkor se nem oszt, se nem szoroz a stabilizator, ha vele sem talalod el a gyenge pontot, nemde ?
    Nehez tankkal menjek kozelebb : aha, ez erdekes, mert vagy fussak bele egy jo kis pancelvadaszba, vagy pedig egy felderitobe akit nem latok, es tavolrol szarra lonek, mivel nem latok messzire (ez nem beszarisag kerdese, hanem hogy esszerutlen, amig valaki fel nem deriti elotted a terepet, ugye randomban ez nem mindig tortenik igy)...Ez egyedul varosi palyan mukodhet, erdos, bokros helyeken nem uszod meg buntetlenul...

    DFSZ : gondolom ok is rajottek, hogyha olyan terepen vagy, akkor jobb ha picitt tavolabb lat a tank, foleg ha eroszakosan elorenyomulnak, es a terepet nem deritettek fel...erre tudok gondolni, mert mas oka nem lehet...mondjuk a vaksibb orosz tankok igy sem nyernek vele olyan sokat, de lehet hogy megiscsak segit rajtuk...

    Bingisz: en ventiparti vagyok, habar nem biztos, hogy esetleg jobb mint egy masik cucc...habar mivel mindenhez ad hozza egy picitt, lehet hogy megeri hasznalni...

    UI : a Kirilloid videot meglesem, koszi.
    Megneztem a ficko statjat, latom a franciakkal nyomul nagyon, hat egy 3as francia szakasz tud tarolni az ontolto lovegevel, az tuti.
    KERDES : a noobmeter, vagy planetwot, vagy barmi, figyelembe veszi a spotold damaget ? Vagy elkerulte a figyelmem, vagy nincs olyan tetel ami ezt mutatna...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák