Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz KaLeun #73011 üzenetére

    Én sem szoktam vele rámenni főleg nem táras scout-ra, hiszen ahogy írtam, szó szerint közvetlen közelről is mellé lő. Utána 20 sec töltés. A másik dolog, hogy a célzás bántóan sokáig tart, na most ki az aki, ott marad szemtől szemben egy táras tankkal és csak céloz céloz céloz. Másik megoldás, hogy elengedi a lövést, ilyenkor ahogy az RNG isten engedi, van hogy telitalálat van hogy földet vagy holdat büntet.

    Úgyhogy látom én is, a pró játékosok sniperkednek vele, meg passzív scoutnak használják. Közelharca maximum társakkal alkalmas, a 20 sec töltésidő miatt.

    Az említett amx-et másodikra tudtam meglőni, igaz az AMX-et szereti a troll ágyú, leszedtem róla 896hp-t, maradt neki 4 :((( és belém tárazott.

    A wn8 jelenleg 1175 cél sebzést kért, nekem az átlagom vele 1145, szóval annyira nem megy rosszul, de jól sem mondjuk. Hogy mennyire emelik később a wn8-t, még nem tudható, emelni biztosan fogják. Nagyon jó játékosok mennek vele 1500 körül átlag körül...

    Nem jó tank szerintem, a játék szórakoztató értéke gyakorlatilag nulla, éppen amit az RNG ad. Néha kijön vele a lépés, egyszer sikerült 3,1e sebzés, még nyerhettünk is volna, ha nem lövök 3x mellé :((( , de nem volt választásom, nem maradhattam kint becélozni hosszú másodpercekig egy JT8.8-al szembe. Körbefutni esélytelen volt, kevés hp-m maradt, nem tudtam bevállalni egy lövést sem tőle. Ez a troll ágyú bitang szar tud lenni éles helyzetekben, egyáltalán nem lehet rá számítani...

Új hozzászólás Aktív témák