Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz jagada #72489 üzenetére

    Kár volt ennyit írnod. :(

    Egyébként meg baromian el vagy tévedve. A vereségnek és a stock tankoknak mi köze a wn8-hoz? Az egész amit másra fogsz csak hozzáállás és figyelem kérdése.

    Itt most mit kérdeztél és kitől?

    "Bírom azokat is akik folyton arról papolnak, hogy kell a kihívás, de pl. T9-T10-ben akkor hol marad a kihívás?"

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • dfsz34

    őstag

    válasz jagada #72489 üzenetére

    Erős tévedésben vagy az OP tankokat illetően. Volt szerencsém menni ezzel a nagymenővel egy csapatban.

    Ő arról "híres", hogy sok játékelméleti írása van, stat elemzés, következtetések stb. Szerintem érdemes elolvasni, okos gondolatok, bár gondolom itt sokan hörögnének rajta, hogy statb.zi meg a hasonlók.

    Egy fv4202-ment, szakaszban voltak. Csinált 1290 alap xp-t, majdnem 7e sebzést, 1e assist/spot, 4 frag. Nem tudom mennyi wn8-t jelent ez, de rohadt sokat.

    Én a batmobillal behúztam 2e sebzést, 2 is7-t kilőttem, sajnos eltaktikáztam a dolgot, megkerültem tundrán a húsdaráló hegyet, de az is7 rámfordult, mert nyilván egy batmobil komolyabb ellenfél, mint két unikum vagy pont azért, mert azt hitte, hogy könnyen kiszed. Ez nem jött össze neki, de lőszerrekesz kilőve maradt, 80 sec töltés, úgyhogy sokat már nem tudtam hozzászólni a csatához. Mondjuk így is 4. lettem az xp listán, annyira nem rossz.

    Ja, igen, és ő egyáltalán nem használ aranyat vagy csak teljesen minimális mértékben.

    Nagyon jó érzés volt menni egy ennyire profival, komolyan mondom. A tudat, hogy biztosan számíthat rá az ember és le is hoztuk a csatát nem könnyen, de sikerült.

    Az igazi prok nagyon sok tankkal tudnak nagyon jól menni, egyáltalán nem jellemző, hogy csak OP-val nyomják, de pl az ő átlagsebzése csak 100-al magasabb a batmobillal, mint nekem. Van olyan tankja viszont, ahol 1,5x annyi sebzést csinál átlagban, mint én :R

    Nyilván ez egy más liga, ahol pl ez a játékos játszik, de tőle érdemes tanulni és ellesni dolgokat, nem azoktól, akik mennek néhány op tankkal és ebben merül ki a tudásuk. Ja és köpik az aranyat, ahogy az ágyún kifér.

    [ Szerkesztve ]

  • Stigma.HC

    senior tag

    válasz jagada #72489 üzenetére

    Hmm látod ez a srác is képzi az ópé legénységet a sok prémtankkal t10-re pinball58 (Diarmannd találta)
    Majd mikor kellően epic lett mind akkor szépen elkezdi a statot javítani ott :DDD Írtad te is, hogy ha bevásárolnál belőlük akkor jobb lenne :D

    "Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Új hozzászólás Aktív témák