Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz dfsz34 #66817 üzenetére

    Btw ezt már leírtam egyszer, merem feltételezni, hogy a szelektív figyelmed ezt kihagyta.
    Könnyebb érvényesülni a KV Jóskával, mint más, tierbeli társaival. Ne azt nézd, hogy melyik stat mit mutat - mert erre vagy rábuzulva a második accod óta... -, hanem azt, hogy aki szeret ezzel menni, az önmagához képest megy vele jól. Sehol nem írta le senki, hogy ifj Veér István fog vele tíz csatán keresztül 1200 átlagot menni, hanem azt, hogy rájön arra a kis tomato, hogy ezzel a tankkal könnyebb sebzést gyűjteni, mint más hatossal. Így lesz pl más hatos nehezekkel 400 átlaga, a KV Jóskával meg 600. Got it?

    - moderálva! - Mi lenne ha egyszer elolvasnád és pontosan erre reagálnál? Mert az, hogy eltakarod a szemed és vakon körbehányva ugyanazokat a frázisokat, nos azzal tényleg nem jutunk előrébb.

    ----------------------

    Ez a hangnem nem fogadható el a fórumon.

    [ Módosította: #40993792 ]

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz dfsz34 #66817 üzenetére

    "Majd ha megmagyarázod, hogy egy állítólagos op tankkal miért is nem tudnak a zemberek kiemelkedő sebzést elérni?"

    Azért, mert az ellenfélnél is általában van ugyanez a típusú tank, és az OP üti OP-t, sakk, matt. :) Tehát általában az MM tank típus szerint szimmetrikusan pakol.
    Ki is használtam ezt, mikor Ha-Go-t kellett kilőnöm a Tank Mesterhez. Az istennek nem akart lenni az ellenfélnél. Megvettem hát és láss csodát, elég sokszor szembekerültem vele, és volt mázlim is, hogy kilőjem.

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák