Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz dfsz34 #66802 üzenetére

    Ha játszott csaták száma szerint rendezed a listát, akkor 3-dik helyen. (nem 3-4szeres előnnyel vezet, mint a két 6-os).

    Olyan magától értetődőnek tartod, hogy annak a több mint két millió lejátszott csatának nagy részét olyan játékosok tolják le, akik fejlődőképesek? Sőt mitöbb, gyakorlott KV-1S tulajok (teljesen felszerelt tankokkal)?
    Szerintem ezen csaták nagy részét pont olyan játékosok műve, akik minden más tankban elhasalnak. Senki sehol nem fogja reklámozni, hogy fejleszd ki a Nashornt, mert f@sza tank, a SU100-on hiába van ugyanaz a nagy 122-es bunkó, negyed annyi csatát megy mint a két első...

    Hiába csak ideiglenes, grindelésig megtartott járművek, olyan emberek játszanak velük, akik felülmúlják a csak KV-1S a király (mert minden másban szív) kaliberű játékosokat.
    Meg vagyok róla győződve, hogy a Tier 6 szint gyenge játékosainak egy igen tekintélyes része pont ennél a két típusnál összpontosul - miközben nagy valószínűséggel más T6 tankot párhuzamosan nem visz, pláne nem tart meg tartósan (hagyjuk ezt az elképzelést, hogy csak mert 400-500 csata van a kérdéses tankon, attól már tapasztalt lesz az illető és jobban teljesít - ugyanazokról a véres pirosakról beszélünk, akik szidása nélkül nap nem telik el)

    Ismételten mondom, az ilyen mértékű népszerűségnek egyszerűen nem létezik, hogy nincs alapja. És ami köztudottan jó, az vonza a legtöbb gyenge játékost. (jelentsen a "gyenge" itt kezdőt, vagy reménytelen esetet - többségében a "jó" tankok felé fognak orientálódni, akár tipp, akár saját tapasztalat - mikor az első 400-at belevágja a képébe a KV borítékolható, hogy bármilyen ágon haladt eddig instant irányt vált)

    A nagy átlag teljesítmény szerint márpedig átlagos tankok? Igen, csak akinek egy csöpp esze van, az már valóban dominálni tud (illetve a végtelenül reménytelenek hada is tud benne teljesíteni egy olyan szinten, amit mondjuk egy Churchill VII-ben soha nem fog.) A tankokat pedig egymáshoz képest kellene kiegyensúlyozni, nem a célközönségük teljesítménye szerint.

    Őszintén kíváncsi lennék rá, ha a mostani KV1S és Hellcat bagázst átültetnénk mondjuk Churchill VII-be, vagy JgPzIV-be, akkor miféle eredményeket tudnának produkálni. (tudnák hozni ezt a jelenleg látható átlagot, vagy olyan mélyrepülésbe menne át a most sem épp fényes eredményük, ami után instant dupla dpm buff járna a két típusnak)

    edit:
    A KV-2...
    A KV-2-t kik veszik meg? Többségében olyan tapasztaltnak mondható játékosok, akik már tudnak valamit kezdeni az irdatlan töltési idővel és pontossággal, akik tudnak tovább is élni 30 secnél - második betöltésig. Fun-tanknak, trollkodni - akiknek belefér (időben, kreditben, xp-ben), hogy egy "zsákutca" a tank és nem vezet közvetlenül népszerű T10-eshez.
    Nem rég vettem meg én is - a 6 fős legénységből 4 fő 3 skilles IS-6ban edzett volt, egy 2 skilles, végül egy töltő kezdett 75%. 100 csata után is csak ~1000 átlag sebzést tudok vele tisztán HE-vel, pedig talán némileg tapasztaltabb vagyok vele, mint a kezdők zöme. Rettenetesen szituáció függő tank, még T6 szinten is - ellenben kedves sportos testvérével, amivel ~20 sec alatt már 800 sebzést ki lehet tolni. KV-2-n ehhez igen ropogós célpont kell, vagy több idő.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák