Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz Angel1981 #64578 üzenetére

    Csata időtartama 9 min 32 s
    Megsemmisítés ideje 5 min 8s

    ;)

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

  • dfsz34

    őstag

    válasz Angel1981 #64578 üzenetére

    Ha tényleg egy cél van, kreditet termelni, akkor szerintem a Te-Ke egy jó választás lehet, mert tier2-ben a csaták rövidek és ahhoz képest jól adja a kreditet. Nyomtam vele három kört, mondjuk átlagosat, csak az egyik sikerült jobban, a másik kettő szenvedős volt, sőt az egyik kritikán aluli.

    1) Vereség, kilőve Map: Mines Type 97 Te-Ke XP: 269 Sebzés: 339 Spot: Bruttó kredit 6144 Nettó Kredit: 5412 WN8: 1613 Idő: 5,5 perc
    2) Győzelem, 0 hp veszteség Map: Himmelsdorf Type 97 Te-Ke XP: 129 Sebzés: 50 Spot: 0 Bruttó kredit 4029 Nettó Kredit: 4001 WN8: 261 Idő: 3,5 perc
    3) Vereség, kilőve Map: Province Type 97 Te-Ke XP: 425 Sebzés: 639 Spot: 89 Bruttó kredit 9843 Nettó Kredit: 8993 WN8: 4 389 Idő: 7,5 perc

    Három csata, mondjuk minden sallanggal együtt 19 perc volt az elejétől a végéig. 18406 nettó kredit, prém nélkül természetesen. Azaz óránként kb 58e.

    Igazából nem tudom semmivel összehasonlítani, de szerintem ez nem rossz. Ha tudnék binot meg álcát meg meg még valami modult rátenni meg álcafestést, akkor egészen biztosan lehetne plusz 500 kredittel számolni csatánként, azaz 62e körüli kredit elérhető lenne vele óránként. Jobb játékkal, fejlett legénységgel 80e megcélozható reálisan szerintem, óránként, tisztán, prém nélkül.

    Tier5-ben szerintem simán lehet 10 perces csata átlagot számolni, sőt inkább hosszabbak minden sallangot, várakozás, visszaszámlálás stb beleszámolva. De számoljunk 10 perccel, az kerek, úgyis becslés ez. Azaz tier5 tankkal, prém nélkül ki kell termelni többet, mint nettó 10-13e kredit (attól függ mennyire felszerelt és mennyi gyakorlat van azzal a tankkal). Nem tudom, nem annyira egyértelmű szerintem, hogy jobb választás a tier5 (ne abból induljunk ki, hogy ment egy jó kört a tank és azt felszorozzuk, mert baromira torz eredmény jön ki, kell menni pár átlagos csatát és azt venni alapul).

    Persze ez mind elméleti számolgatás, de meg lehet fontolni szerintem.

    Ha valakinek nincs prém tankja és kénytelen normál tankkal farmolni, akkor is érdemes besorozni a Te-Ke-t, ha másik tank mellett dönt, hogy másik tank legyen a fő kredit termelő.

    Gondoljunk csak arra, ha kilövik az embert és a csata még tart. A Te-Ke-vel le lehet gyorsan nyomni egy kört. amig tart a másik csata, ahol ott van a kilőtt farm tank.

    Remélem segítettem és adtam egy kis segítséget a hatékonyabb farmoláshoz.

Új hozzászólás Aktív témák