Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz Angel1981 #6455 üzenetére

    Könyörgöm, a Tigris milyen csatatéren volt rettegett és abszolút domináló?
    Így van, ahol jóformán csak T-34-ek meg Shermanek nyüzsögtek.

    Egy Tigris kb. hány ilyen tankkal tud elbánni ingame? Szerintem jobb játékos, gyengébb golyófogók ellen akár 6-7-el is elbánik.

    Így már elég történelemhű?

    K6000: a Valentine II alap, 2 fontos ágyújának nem volt HE lőszere, ez eléggé kellemetlenül érintette a szovjeteket. Mellette nem volt valami jó a páncélosok ellenni teljesítménye sem, így se gyalogságot támogatni, se más harckocsikkal nem tudott eredményesen harcolni. Így volt egy kezdeményezés, hogy ezt az ágyút lecseréljék egy saját gyártásúra, ami közel hasonló tűzerővel bírt, de volt hozzá HE lőszer, így legalább a gyalogság hatékonyabb támogatására lehetett használni. Megszületett a szovjet 45-ös csővel szerelt Valentine, ami a játékban is szerepel premium tankként - igaz, csak prototípusként létezett.

    Ám mire ez elkészült, akkorra a briteknél a Valentine már megkapta a 6 fontos löveget - ami meglehetősen hatékony volt a tank kategóriájához mérten. Így később már ezekből kaptak a szovjetek - nem volt olyan sürgető a meglévő Valentine-ok átszerelése.

    Hasonló a helyzet a premium Matildával is - ott is gyenge volt a 2 fontos löveg. Mire azonban rákészültek volna az átalakításokra (76-os cső), jött a Matilda CS, aminek igen jó HE lövedéke volt.

    jano_77: bérmentett festéscserére ne számíts. azért a festésért fizettél, ami rajta van a tankodon, ha új kell, akkor a zsebbe kell nyúlni.
    (nem értem... a valóságban teljesen egyértelmű, hogy nem kapok új autót vagy mobilt, vagy konzolt csakmert kijött a következő modell. A virtuális tartalmaknál miért zavarodik össze mindenki, és várja, hogy ingyen jusson dolgokhoz, csakmert az "nem létezik" vagy "nem kerülne semmibe se átcserélni")

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Angel1981 #6455 üzenetére

    Igen, a legrettegettebb T-34 és M4 ellen, ez a játékban is "így" van. Ugyan úgy 100 mm itt is a frontja, de mivel szinte nincs szögben, ezért sokat nem ér, forgatva jobb.. Itt már IS, T29 és BP ellen harcol, azok ellen is megállja a helyét. Én annak idején nem próbáltam sidescraper-ben, de Black Prince-es tapasztalataim alapján ez sem lehet rossz. A 0,34-es pontosság is nagyon jó, ki lehet használni. Nem frontvonalra való, nem az egyetlen ilyen gép a játékban, ott van még a Caernarvon és a Conqueror is.

    (#6494) vhw: Az utolsó 2 bekezdéssel teljes mértékben egyet értek, +1.

    (#6523) dfsz34: Nem tudom, hogy te milyen motorral használod, de a Tiger H-nak van az egyik legjobb fajlagos teljesítménye a T7 heavy-k között. Olyannyira, hogy meredekebb hegy-meneten azonos legénységgel tartja magát a Type 59 mellett, piszok jól gyorsul. A fordulásával sincs gond, elég az a 24°/s. Ha T7-es tankot sem tudsz kihozni pluszba, akkor valamit nagyon rosszul csinálhatsz, sokkal többet kellene sebezned. A T10-es gépek javítása 30,000.

    (#6431) Djuree: Just because the bird is the word. :C

    (#6563) Mcray: Basszus az az én másodlagos account-om, amit nagy nagy pinggel, mobilneten való játékra kreáltam. :DDD Most nézem fórumon valamiért azzal vagyok bejelentkezve, csak a portálon vagyok Patrick76496. Jól sikerült írás, látom még az egyik WG-s embernek is tetszett. :)

    (#6529) homeless09: fsb kolléga képe az off topic-ból:

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák