Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz homeless09 #6207 üzenetére

    Oszinten szolva a magam reszerol a T34-SP duobol eggyiket sem vennem meg (a T34-et ingye kaptam). Az Su-122-44 messze nagyobb moka (ez nekem fontosabb mint az h mennyit keres). 8.6-tol megnagyobb moka lessz, hiszen az altalanos acc buff a pontatlanabb lovegek tuladjonosainak lessz erezhetobb (mondjuk a T34 eseteben is).

  • Bingisz

    addikt

    válasz homeless09 #6207 üzenetére

    Nagyon egyszerű dologról vitatkoztok. Bementek a játékba, megnézitek, hogy mennyi az átlag dmg-d a super pershingel (kötve hiszem, hogy 2000 alatt lesz bőven), ha 2000-2500 között van, akkor hihető az átlag 60k bevétel, ha nincs akkor megint az emlékek ferdítése folyik, ami amúgy elég népszerű a fórumon.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • dfsz34

    őstag

    válasz homeless09 #6207 üzenetére

    Akkor te nagyon kezdő T34 tulajokban futsz csak bele. Én mindig lemaradok, rejtem a testét, próbáld meg a tornyot átlőni :). A belépőnyílást lehet lőni, de ahhoz olyan pontos ágyú kell nagy távolságra, mint a Konisch, a Tigeré vagy éppen a T34-é. Egyébként ezt szeretem az említett pontos ágyúkban, hogy már számtalanszor lőttem be a kilógó belépőnyílást.

    De persze ez az elmélet, nem lehet mindig megoldani, ahogy a helyzet kívánja. Amúgy csak a bolond áll ki cowboy harcra, szemtől szembe lövöldözni, hacsak lehet elkerülöm, de azért kíváncsivá tettél. Ha belefutok egy SP-be kipróbálom legközelebb, hogy ki húzza a rövidebbet. Nekem betalált 4 lövés kell, ha full HP-s, neki 7-8

    jahrn : a SU-122-44 tényleg jó móka, van nekem is. Kamofestést neki, gyorsítót meg várom a BiA-t, akkor állítólag 6,56 alatt tölt majd, az az elméleti csúcsa. Egy gondom van csak a TD vonallal, ha végén kevesen maradunk, akkor közelharcban már rendkívül nehéz velük, több tank ellen különösen, hacsak a bolond ellenfél nem áll ki cowboy harcra szemtől szembe, egyszer három jött ellenem, ilyenkor be kell állni egy épület mögé merőlegesen, ha esetleg nem egyszerre érkeznek, akkor tudjam lőni az egyik oldalt, de kell a szerencse is. leszedtem a baloldalit egy lövéssel (nem volt full hp-n) és fordultam jobbra, letalpaltam, utána adtam a lassú churchillnek, ami odért és felváltva lőttem a két tankot, csak a churchill élte túl, visszavonult, mert már odaértek a többiek, bár szerintem azt is leszedtem volna, ha ott marad. Nekem meg maradt 250 hp-m, jó kis adrenalinos helyzet volt, de megoldottam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák