Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz L-e-f-i-e #58731 üzenetére

    Erre a típusú tankra már több pro játékosnál látom, hogy bino + optika + vmi (álcaháló, célzásgyorsító, venti) felálással mennek.

    QB mondta egy hasonló tank esetében, a T71 tesztnél, és igaza van nagyon, hogy könnyű tank esetében a látótáv = élet. Ő ezt annyira komolyan is gondolja, hogy a t71-re elsőnek nem is a hatodik érzéket tette, hanem a látótáv növelést. Ez nekem kicsit meredek, de nem is vagyok a QB szintjén, az én szintemen kell a hatodik zérzék.

    Mivel sokat spotolok az amx1390-el, illetve nagy távolságról vadászok kilőhető ellenre, ezért nekem álcaháló a harmadik és tényleg, mint a szellem, olyan a tank. Simán kiszedek egy sebesült ellent, mire spot távolságba érne. Több ászt csináltam már vele így, úgyhogy nem lehet rossz ez a felállás a bino + optika + álca.

    Használom mozgékony támadó tanknak is, azért kell rá az optika és nagyon hasznos, számtalan helyzetben én láttam meg hamarabb az ellent, mint ő engem, de az igazi hatalom akkor kezdődik, amikor a végjátékban a sérült ellenfeleket kell levadászni vele és a bino+álca megmutatja a hatékonyságát.Nem szoktak érte szeretni az ellenfelek, mert nagyon demoralizáló, ha nem látják, ki lő rájuk :)

Új hozzászólás Aktív témák