Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Th1sN04ll #56221 üzenetére

    Akkor mé' nem használod a maus ágyút? Nem értem. Ha annyira kiváló és akkor nem kéne arany lőszerre sem gyűjteni mindig. 11 pennel több, 0,38 vs 0,4 a pontosság és a maximum közepes (vagy inkább közepes aljának mondható) 2,9 célzás, ez minden csak nem kiváló, remélem egyetértünk ebben. A kiváló, az mondjuk az E5 ágyúja, vagy az angol nagyágyú.

    Mondjuk ez elég vicces, hogy a 235 pen az valami ultra gyalázat, de a 246 az igen, az már átüti a betont is.

    Ráadásul a Maus lassú, flankolni azzal csak szerencsével lehet, úgyhogy azt kell vele lőni, ami látszik az ellenfélből.

    Tényleg nem értem én ezt a parát. Mit fáj az nektek, ha aranyat használ a játékos és így éri el a jó sebzés átlagot? Vannak gépek, amikbe kell és kész vagy el kell fogadni, hogy 1) kivárja az ember a teljes becélzást és közben bekap valamennyi sebzést 2) nem várja ki, de akkor ha keményebb részre megy, nem ahova célzott, akkor pattanni fog.

    Érdekes azért, itt mindenki hőbörög, aztán közben simán betolja az aranyat más tankban, mert maus-a mondjuk éppen nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák